Зброя США вже надходить на фронт – Кірбі

Зброя США вже надходить на фронт - Кірбі

Фото: Getty Images Радник Білого дому Джон Кірбі

Швидкі строки доставки обумовлюються тим, що частина озброєння була заздалегідь розміщена у Європі.

Пентагон вже передав частину озброєння з нового пакета допомоги Збройним силам України і докладає максимум зусиль, щоб решта озброєння опинилась на фронті максимально швидко. Про це у п’ятницю, 10 травня, заявив радник Білого дому Джон Кірбі, передає Укрінформ.

“Дещо з першого пакета оборонної допомоги – який ми оголосили у межах закону про додаткове фінансування того самого дня, коли президент підписав його – деякі із цих речей уже потрапили на поле бою, до рук українських військових”,- сказав представник адміністрації США.

Він не став розголошувати, яке саме озброєння вже відправили українським військовим проте зазначив, що швидкі строки доставки обумовлюються тим, що частина озброєння була заздалегідь розміщена у Європі.

“Міністерство оборони США буквально перевертає небо і землю, щоби зробити це якомога швидше. І зараз ще продовжується робота над тими поставками, які залишилися в попередньому пакеті”, – зазначив Кірбі.

Він додав, що Пентагон робить все можливе, щоб швидше почати відправку зброї з нового пакета на 400 мільйонів дол. 

“Це достатньо серйозний пакет. Різноманітність систем, які є лише в ньому, досить вражаюча – усе це стане українським силам у пригоді в той час, коли вони намагаються відбити російські наступали на Донбасі, а тепер і на підступах до Харкова”,- зауважив Кірбі.

Додамо, що 24 квітня президент США Джо Байден підписав закон про виділення допомоги Україні на загальну суму майже 61 млрд доларів. У той же день США виділили пакет зброї Україні на 1 млрд доларів.

Армію США завдяки Україні озброюють модернізованою технікою – ЗМІ

Джерело