“Зазнають невдачі, бо просто не можуть тримати рота на замку”: Речі які не слід розповідати людям

Є речі, які слід тримати при собі з багатьох причин.

Якщо ви товариська людина, вам, ймовірно, подобається розповідати про себе якомога більшій кількості людей, але, як вважають експерти і люди, що обпеклися на цьому, не варто цього робити, інформує Ukr.Media.

Чому багато людей зазнають невдачі у всьому, що вони роблять. Іноді, як вважають психологи, люди зазнають невдачі, бо просто не можуть тримати рота на замку. Це звучить безглуздо, але це проста істина, в яку варто повірити.

Є деякі речі, які слід зберігати при собі і не розкривати їх нікому, крім найближчих людей (а зазвичай до цієї категорії ми відносимо 1-2 особи).

Отже, ось речі, які не можна розповідати про себе людям:

Не ділитесь своїми проблемами

Ніколи не ділитесь своїми проблемами з людьми, особливо з тими, кого не вважаєте близькими. Проблеми є у всіх. Але реальність така, що 80% людей на них начхати, а 20% навіть зрадіють, що у вас не все гаразд. Тільки мама і найближчий друг вас вислухають і щиро поспівчувають.

Не розповідайте людям про свої слабкості

Не всі люди мають добрі наміри, і, що ще гірше, деякі люди можуть використати вашу слабкість на свою користь. Сумно констатувати, що не всі бажають вам добра, і люди можуть повстати проти вас, якщо їхні інтереси суперечать вашим.

Якщо ви хочете досягти успіху в будь-якій області, ви повинні навчитися сприймати свою слабкість як частину себе. Не ділитесь своїми слабкостями. Зрештою люди можуть скористатися вашими слабкостями проти вас, іноді свідомо чи несвідомо.

Подробиці про ваше особисте життя

«Ніколи не кажи другу того, що не повинен знати ворог. Ти ще не знаєш, скільки триватиме ваша дружба».

Всім людям цікаво дізнатися про наше особисте життя, ні до чого хорошого зазвичай це не призводить. Тримайте певні аспекти свого життя в таємниці і не діліться з іншими подробицями своїх стосунків та особистого життя.

Проблеми у сім'ї

У всіх сім'ях є проблеми, немає ідеальних сімей, у яких іноді не виникають сварки та конфлікти. Але це не те, про що вам слід розповідати іншим людям.

По-перше, жодна ваша близька людина не захотіла б, щоб ви розповідали про неї іншій людині.

По-друге, ця інформація потім може обернутися проти вас, тому що люди часто додають до розказаного ще кілька неправдивих фактів і із задоволенням діляться цією інформацією ще з одними знайомими. І так по колу. Рано чи пізно вся ця снігова куля повернеться у вашу родину.

Завжди краще вирішувати свої проблеми конфіденційно разом зі своєю сім'єю та тими, кого ви любите.

Добрі справи

Ваші добрі справи також мають бути у таємниці. Те, що ви допомагаєте тим, кому пощастило менше, не має бути секретом, але це також не має бути глобальною новиною.

Те саме стосується і подвигів. Ми постаємо перед труднощами щодня. Навіщо хвалитися своїми перемогами та добрими справами? Ви шукаєте похвали та підтримки в інших людей? У пошуках похвали та вдячності ми часто виглядаємо зарозумілими хвальками.

Якщо ви постійно говорите про те, як намагаєтеся бути гарною людиною, це руйнує почуття самовідданості, яке було у ваших діях і намірах.

Не розповідайте людям про свій наступний великий крок

«Якщо хочеш розсмішити Бога, розкажи йому про свої плани»

Ваш наступний великий крок — це ваш наступний прорив. На цей раз ви на шляху до успіху, і ви не можете дозволити собі зробити ту ж помилку, випустивши кота з мішка. Вам потрібно діяти мовчки, робити дії та шокувати їх своїми результатами.

Якщо ви збережете свої цілі у таємниці, то у вас буде більше шансів досягти їх.

Дослідження щодо постановки цілей показали, що розповідь людям про свої цілі може змусити ваш мозок виробляти ендорфіни, і ваш мозок повірить, що ви вже досягли бажаного, тому він перестане докладати стільки зусиль для досягнення своєї мети.

Не розповідайте людям свої секрети

У кожного є секрет, і це стає ключем до того, щоб зруйнувати вас. Усі великі люди, винахідники і політичні діячі, навіть музиканти мали секрети, які вони були готові зберігати. Успішні люди не наважуються ділитися своїми секретами, бо будь-яка таємниця, якщо ви її комусь розповіли, перестане бути таємницею.

Не розповідай людям про свої гроші

Сьогодні люди досить цікаві, щоб спитати, скільки ви заробляєте на місяць. Але ось у чому річ: гроші, як і щастя, люблять тишу.

Джерело