Уникайте людей, які використовують ці 3 способи спілкування

Є люди, котрі буквально висмоктують енергію з інших.

Їх ще називають енергетичними вампірами. Але чому це так? Іноді можуть навіть несвідомо викрадати енергію, використовуючи певні фрази. І зараз ви дізнаєтесь, що це за слова, інформує Ukr.Media.

Слова, що коментують зовнішність

Сюди можна віднести такі фрази, як «Ти що, глухий», «Ти що, сліпий» чи «В тебе що, руки криві?». Всі ці фрази опосередковано прив'язані до зовнішності і коментують те, що людина нічого не може робити.

Автор цих фраз ставить адресата нижче за себе. Якщо у вашому житті є люди, які постійно вживають ці фрази або подібні, то тікайте від них, як від вогню.

Ці слова руйнують людину. Якщо постійно слухати подібне, то навіть найвпевненіша в собі людина почне сумніватися в тому, що вона робить. А для деяких навіть одне зауваження може стати фатальним.

Нескінченний мат

Все повинно бути в міру. Наприклад, є такі люди, які без матюка життя не можуть собі уявити. У таких людей кожне друге слово це мат.

І з такими людьми навіть фізично неможливо спілкуватись, бо просто не розумієш, що вони там говорять. До того ж, матюки можуть використовуватися, як і в першому випадку, щоб принизити людину.

Прислухайтеся, чому певні люди у вашому житті використовують мат і як вони це роблять. Чи використовують вони його як інструмент вираження надмірних емоцій? Що, загалом, нормально.

Тому що, коли вдаришся мізинцем об диван, то в голову лізуть швидше некультурні слова, ніж хитромудрі вирази.

Але якщо людина постійно ображає інших, розмовляє лише матюком, це привід задуматися.

Слова знецінення

Але найпопулярніші — це слова знецінення. І вони найнебезпечніші. А найнебезпечніші вони тому, що підлаштовуються під цілком нормальну мову.

Найчастіше словами знецінення можна звести на «ні» чужі проблеми. Наприклад, одна подруга розповідає іншій, що в неї погані справи на роботі. А та натомість починає описувати те, наскільки погано їй.

І начебто вона не каже, що проблеми подруги нічого не означають, але все можна простежити по тому, як вона структурує свої пропозиції, з якою інтонацією вона їх вимовляє.

Все може говорити про те, що друга подруга вважає, що проблема першої, в порівнянні з її, не має ніякої ваги.

Але будь-яка проблема — це проблема, не має значення, якої вона величини. Якщо ми постійно шукатимемо, кому гірше, ніж нам, то це можна продовжувати нескінченно.

Важливо не шукати тих, кому гірше, а вчитися долати свої проблеми. А коли інші люди знецінюють Ваші проблеми чи старання, вам не вистачатиме жодної енергії на подолання та досягнення більшого.

Наприклад, дочка отримала у школі четвірку. Здавалося б, хороша оцінка, але вона приходить додому, і мама їй каже: «Чому не принесла п'ятірку?».

У такої дівчинки не буде мотивації добре вчитися, вона матиме мотивацію досягти оцінки, щоб її мама похвалила. А це зовсім не той результат, який насправді потрібний, щоб людина стала в житті успішною.

Джерело