Україна зможе вийти на “позицію сили” – Нуланд

Україна зможе вийти на "позицію сили" - Нуланд

Фото: Рremiumtimesng (архив) Ексзаступниця державного секретаря Сполучених Штатів Америки Вікторія Нуланд

Будь-яка ймовірна мирна угода, має передбачати виведення російських військ з нині окупованих територій, вважає політик.

Україна може стати сильною і змусити російського диктатора Володимира Путіна сісти за стіл переговорів. Про це заявила екс-заступник державного секретаря США Вікторія Нуланд, у неділю, 12 травня, пише Politico.

Вона заявила, що переконана, що Україна зможе досягти “позиції сили”, яка зіб’є Путіна з пантелику і змусить сісти за стіл переговорів.

“Якими мають бути територіальні амбіції українського народу, залежатиме від нього самого. Але є речі, які мають екзистенціальне значення. Будь-яка угода, яку вони укладуть у своїх і в глобальних інтересах, має бути угодою, якої Путін буде змушений дотримуватися”, – сказала вона, відповідаючи на запитання, чи зможе Україна повернути всі свої території.

Вона також зазначила, що Путін є майстром rope-a-dope negotiating – типу боксерського поєдинку, в якому суперник б’є жертву, доки та не видихнеться.

“Путін ніколи не йде на компроміс. Це має бути угода, яка гарантує, що незалежно від того, що буде вирішено щодо Криму, він не може бути ремілітаризований таким чином, щоб стати кинджалом у серці центру України”, – сказала екс-заступник держсекретаря США.

Нагадаємо, нещодавно у РФ заявили, що у разі нових переговорів щодо України не робитимуть на період переговорного процесу жодних пауз у бойових діях. 

Джерело