Україна зміцнила лінії оборони – Білий дім

Україна зміцнила лінії оборони - Білий дім

Фото: Генштаб ВСУ Американська допомога дозволила українцям зміцнити свої позиції на фронті

Яким чином нове озброєння буде використовуватися далі, буде вирішувати українська сторона, наголосили в США.

Використання Україною військової допомоги США вже дозволило українським захисникам посилити оборонні позиції на полі бою. Про це у четвер, 3 травня, заявив під час телефонного брифінгу радник Білого дому Джон Кірбі, пише Укрінформ. 

За його словами, брак зброї гостро відчувають укранські війська на Донбасі, де точаться жорсткі бої. Він же зауважив, що перші партії зброї, на яку так довго чекали українці, вже допомогли їм зміцнити свої позиції на фронті. 

“Зараз це першочергове завдання, бо, зокрема, на Донбасі, як ви знаєте, вони втратили частину території на Авдіївському напрямі, тому що пів року не отримували підтримки від Сполучених Штатів, яка зараз починає надходити”, – сказав Кірбі.   Він зауважив, що українські сили вже використовують отриману допомогу “щоб привести оборонні лінії в кращу форму”.   “Рішення про подальше використання цієї підтримки і можливе застосування її у контрнаступальних операціях буде ухвалюватися українською стороною”, – наголосив Кірбі. 

Раніше шеф пентагону Ллойд Остін запевнив, що США не дадуть Україні програти у війні. За його словами, військова допомога Україні є інвестицією Заходу у власну безпеку.

Джерело