Україна отримає радари для комплексів IRIS-T

Україна отримає радари для комплексів IRIS-T

Фото: Hensoldt Шість радарів TRML-4D буде доставлено пізніше цього року

Радар TRML-4D забезпечує швидке виявлення та супроводження близько 1500 цілей у радіусі до 250 кілометрів.

Німецький виробник зброї Hensoldt передасть для потреб ЗСУ шість радарів TRML-4D для посилення протиповітряної оборони. Про це компанія повідомила у п’ятницю, 3 травня.

“Спеціаліст із сенсорів Hensoldt постачає в Україну ще шість своїх високоефективних радарів TRML-4D для посилення протиповітряної оборони. Шість радарів буде доставлено пізніше цього року в рамках великого пакету замовлень на суму понад 100 млн євро”, – йдеться у пресрелізі.

Відомо, що ЗСУ використовують TRML-4D у комплекті із зенітними ракетними комплексами середньої дальності IRIS-T SLM. Цей радар базується на найновішій радіолокаційній технології AESA (Active Electronically Scanned Array). Він забезпечує швидке виявлення та супроводження близько 1500 цілей у радіусі до 250 кілометрів. Здатний швидко та надійно виявляти, супроводжувати та класифікувати всі типи повітряних цілей – крилаті ракети, безпілотники та літаки, а також вертольоти.

Раніше у квітні стало відомо, що у поточному році Україна отримає нові зенітні комплекси IRIS-T SLM. Наступну систему передадуть вже найближчими тижнями.

Також повідомлялося, що Німеччина передасть Україні додаткову систему ППО Patriot – вже третю з початку повномасштабної війни.

Джерело