Угорщина змінила думку щодо Саміту миру

Угорщина змінила думку щодо Саміту миру

Фото: Getty Images Петер Сіярто різко передумав щодо Саміту миру

Угорщина виступає на користь миру і бере участь у будь-яких заходах, де питання миру перебуває на порядку денному, пояснив Петер Сіярто.

Угорщина буде присутня на глобальному Саміті миру у Швейцарії щодо врегулювання війни в Україні. Про це сказав очільник МЗС Угорщини Петер Сіярто у російському Санкт-Петербурзі в четвер, 6 червня.

“Ми будемо представлені на рівні міністерства закордонних справ, я представлятиму Угорщину”, – заявив він під час Петербурзького міжнародного економічного форуму (ПМЕФ).

Міністр пояснив, що Угорщина виступає на користь миру і бере участь у будь-яких заходах, де питання миру перебуває на порядку денному.

При цьому Сіярто висловив жаль, що на саміті не буде представлено “обидві сторони протистояння”.

“Бо ми вважаємо, що реального результату можна очікувати, якщо всі будуть за столом переговорів”, – сказав він і додав, що Угорщина поважає зусилля Швейцарії, тому братиме участь на рівні міністра закордонних справ.

“Очевидно, що війну не вирішити зброєю. На полі бою – лише втрати та руйнування. Тому ця війна має закінчитися переговорами. І чим раніше розпочнуться переговори, тим менше людей загине”, – сказав угорський міністр.

Зазначимо, що 2 червня Сіярто заявив, що в Угорщині не бачать сенсу їхати на Саміт миру до Швейцарії, оскільки там не буде представлена Росія.

Майже половина угорців проти військової допомоги Києву – опитування

Джерело