У Словаччині підтвердили важкий стан Фіцо

У Словаччині підтвердили важкий стан Фіцо

Фото: Getty Images Роберт Фіцо зазнав важких поранень

Роберта Фіцо вже доставили рятувальним гелікоптером до лікарні Рузвельта в Банській Бистриці. Його забрали на ношах до реанімації.

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо перебуває в “небезпечному для життя” стані. Про це повідомляється у першому повідомленні на його сторінці у Facebook після замаху на посадовця в середу, 15 травня.

Вказано, що в нього стріляли кілька разів, “і зараз він перебуває у небезпечному для життя стані”.

“Станом на зараз його перевозять гелікоптером до Банської Бистриці, оскільки дорога до Братислави зайняла б занадто багато часу, враховуючи необхідність невідкладного втручання. Найближчі кілька годин все вирішать”, – йдеться в дописі.

При цьому не уточнюється характер поранень, але сайт Denník N стверджує, що словацький прем’єр отримав поранення в живіт, руки і ноги.

Також ЗМІ пишуть, що Роберта Фіцо вже доставили рятувальним гелікоптером до лікарні Рузвельта в Банській Бистриці. Його забрали на ношах до реанімації.

“Оскільки рятувальники накрили лежачого прем’єра простирадлом, не вдалося побачити, чи був він при свідомості і які у нього травми”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 15 травня у Роберта Фіцо стріляли після виїзного засідання уряду у місті Гандлова. Нападника затримали. Поки його мотиви невідомі.

Джерело