У Румунії затримали українця, який пропонував хабар у $90 тисяч

У Румунії затримали українця, який пропонував хабар у $90 тисяч

Фото: Getty Images Контейнери у порту Констанци

Українець нібито кілька разів пообіцяв румунському митнику гроші, щоб він посприяв ввезенню чотирьох контейнерів з “відомими брендами взуття”.

Румунські правоохоронці затримали громадянина України під час спроби дати 20 тисяч доларів митникам у порту Констанца. Про це повідомило Національне антикорупційне управління Румунії у суботу, 1 червня.

За даними слідства, у травні українець нібито кілька разів пообіцяв румунському митнику 90 тисяч доларів, щоб він посприяв ввезенню в Румунію чотирьох контейнерів з “відомими брендами взуття”.

“Обвинувачений пообіцяв перерахувати за три контейнери суму в розмірі 20 тисяч доларів за контейнер, а за четвертий – 30 тисяч доларів”, – йдеться в повідомленні.

Чоловіка затримали вчора під час спроби дати перші 20 тисяч доларів. Сьогодні його доставлять до суду Констанци, де прокуратура клопотатиме про арешт на 30 днів.

Нагадаємо, посадовець Укрзалізниці вимагав хабар у 10 млн гривень. За ці гроші чиновник “гарантував” керівнику будівельної компанії безперешкодно передати у довгострокову оренду 6 га землі.

Також повідомлялося, що полковнику СБУ пропонували хабар у $1 млн. Офіцер повинен був за гроші допомогти рейдерам захопити видобувну компанію, яка володіє великим кар’єром на Вінниччині.

Джерело