У Росії безногому учаснику війни проти України зламали руку за шум милиць

У Росії безногому учаснику війни проти України зламали руку за шум милиць

Фото: NEWS.RU У Владивостоці побили безногого учасника війни за надто гучний звук від протезу

Чоловік намагався закрити голову руками і в результаті отримав перелом тієї руки, в яку раніше вставили пластину.

Учасника війни РФ проти України, що повернувся без ноги, побили у Владивостоці за занадто гучний звук протезу. Про це у суботу, 18 травня, повідомляє Вісті Примор’я.

За даними видання, у чоловіка померла дружина, поки він вбивав українців на території України і він залишився сам з донькою. Аби заробити грошей він підробляв – робив ремонт в одній із квартир. Сусіди знизу були незадоволені тим, що чоловік голосно стукав протезом, коли пересувався приміщенням. Коли ж терпіти стукіт вже було несили, сусід піднявся, подзвонив у двері і коли інвалід відкрив йому двері то вдарив того бруском по голові. 

“Я впав, і сусід почав мене бити ціпком, вся голова в шишках”, – розповів чоловік, додавши, що намагався закривати голову руками і в результаті отримав перелом тієї руки, в яку раніше вставили пластину.   Далі він знепритомнів, а отямившись, викликав швидку. Тепер його чекає складна операція з пересадки кістки.

У Росії безногому учаснику війни проти України зламали руку за шум милиць

  Вісті Примор’я   Колишній вагнерівець, засуджений на 24 роки за участь у вбивствах та розбійних нападах, тепер навчає патріотизму та керує благодійним фондом.   Як ми вже писали, найманця ПВК Вагнер, який повернувся з війни, вбив і зґвалтував пенсіонерку в Кіровській області засудили до 22 років колонії.

Джерело