У Парижі відповіли на погрози РФ бити по французьким інструкторам

У Парижі відповіли на погрози РФ бити по французьким  інструкторам

Фото: Unsplash У Франції відреагували на погрози РФ

У Франції обурилися заявою представника російського посольства і пообіцяли не залишити її без відповіді.

У Росії заявили, що французькі інструктори “стануть законною ціллю”, якщо їх відправлять до України. Заступник речника Міністерства закордонних справ Франції Крістоф Лемуан пообіцяв не залишаться без відповіді такі заяви, передає BFMTV.

Міністерство закордонних справ Франції висловило обурення заявами речника російського посольства Александра Макогонова про те, що французькі інструктори в разі прибуття в Україну стануть “легітимними цілями” для російських сил.

“Якщо ви надішлете своїх солдатів, своїх фахівців, своїх інструкторів на українську землю, щоб навчити українських солдатів краще вицілювати і вбивати росіян, вони, природно, стануть законною ціллю”, – заявив 4 червня Макогонов.

Заступник спікера Міністерства закордонних справ Франції Крістоф Лемуан вже відреагував на такі погрози.

“Це обурливі висловлювання, які не залишаться без відповіді”, – пообіцяв він.

Він додав, що наразі французьке МЗС веде дискусії про відповідь, яку повинен дати Париж, але відмовився говорити про деталі.

Нагадаємо, минулого тижня ЗМІ повідомляли, що Франція може оголосити про рішення направити військових інструкторів в Україну, попри побоювання деяких союзників і критику з боку Росії. Зазначалося, що Париж сподівається створити й очолити коаліцію країн, що пропонують таку допомогу Києву у військових діях.

Також повідомлялося, що Франція може оголосити про своє рішення під час візиту президента Володимира Зеленського цього тижня.

Джерело