У Німеччині виникла масштабна повінь, що фіксується “раз на 50 років”

У Німеччині виникла масштабна повінь, що фіксується "раз на 50 років"

Фото: Getty Images В мережі поширилися зображення із затопленими автівками та численними затопленими вулицями

Злива спричинила затоплення вулиць, підвалів та зсуви ґрунту в землях Саарланд та Рейнланд-Пфальц.

Сильний дощ спричив у німецькій землі Саарланд у п’ятницю затоплення вулиць, підвалів та зсуви ґрунту. Ситуаційний центр в Саарбрюккені – столиці землі – нарахував понад 3000 виїздів на виклики поліцейських і рятувальників. Про це повідомило німецьке видання Spiegel.

У багатьох муніципалітетах через підвищення рівня води довелося евакуювати людей. Населення закликали уникати підвалів, водойм і затоплених територій.

За даними Державного відомства з охорони навколишнього середовища та безпеки праці, виникла рідкісна повінь, яка трапляється раз на 20-50 років.

Німецька метеорологічна служба рано вранці в суботу скасувала всі попередження про несприятливі погодні умови в Німеччині, але ніч на суботу майже вся федеральна земля все ще боролася з потоками води.

В мережі поширилися зображення із затопленими автівками та численними затопленими вулицями. 

Канцлер Олаф Шольц хоче проаналізувати ситуацію в суботу разом з главою землі Анке Релінгер, що назвала ситуацію в федеральній землі “дуже напруженою”.

У сусідній федеральній землі Рейнланд-Пфальц підвали та вулиці також були затоплені, а дерева – повалені.

Точні масштаби збитків внаслідок повені поки що незрозумілі.

Зазначимо, що 25 квітня повідомлялося, що майже половину Кенії охопила раптова повінь, внаслідок якої загинули десятки людей.

Повінь у Кенії: кількість загиблих перевищила 200 осіб

Джерело