У Держдепі США зробили заяву щодо наступу росіян на Харківщині

У Держдепі США зробили заяву щодо наступу росіян на Харківщині

Фото: Держдеп США Держдеп США не очікує серйозних проривів росіян на Харківщині

У США очікують, що росіяни упродовж наступних тижнів намагатимуться просуватися вперед на Харківщині, і, можливо, досягнуть певних успіхів, але не значних.

Російські окупаційні війська, які наразі намагаються просуватися у Харківській області, не зможуть досягти серйозних успіхів у цьому районі.Про це заявив заступник речника Держдепу США Ведант Пател на брифінгу, передає Європейська правда.

За його словами, у США очікують, що росіяни упродовж наступних тижнів намагатимуться просуватися вперед на Харківщині, і, можливо, досягнуть певних успіхів, але не значних.

“Ми не очікуємо якихось серйозних проривів, і з часом додатковий приплив американської допомоги та постійна підтримка з боку партнерів дасть змогу Україні продовжувати протистояти цій агресії”, – зазначив Пател.

Заступник речника Держдепу додав, що США переконані, що Україна зберігає ключову перевагу в цій боротьбі, а її військові завдають значних втрат армії РФ.

Нагадаємо, 10 травня росіяни почали наступ на півночі Харківської області. Вони захопили декілька сіл у “сірій зоні”. Зараз ведуться бої за прикордонне місто Вовчанськ.

За даними Генштабу, українські військові нанесли вогневе ураження по російським загарбникам на Харківському напрямку.

Джерело