Володимир Зеленський: Наше виробництво має щомісяця відчутніше доповнювати постачання зброї від партнерів

Президент України Володимир Зеленський наголосив на необхідності збільшувати власне виробництво зброї на додачу до допомоги західних партнерів.

Про це він сказав у вечірньому зверненні.

«Наше виробництво має щомісяця відчутніше доповнювати постачання зброї від партнерів. І саме таку мету ми ставимо щомісяця — більше української зброї», — сказав Володимир Зеленський.

Глава держав подякував всім працівникам і працівницям наших оборонних виробництв, які роблять все, щоб сила нашої держави зростала.

«Українська артилерія, українські ракети, наші дрони, українська амуніція, системи РЕБ, український софт для оборони. Дякую всім, чий внесок допомагає Україні битись. Це щонайменше 300 тисяч працівників і працівниць на підприємствах, які належать до сфери ОПК», — додав він.

Президент також повідомив, що сьогодні провів нараду з Головнокомандувачем ЗС України генерал-полковником Олександром Сирським, зокрема про те, як посилити воїнів у ключових точках фронту. «Особлива увага сьогодні Донеччині», — сказав глава держави.

Як повідомляла АрміяInform, станом на квітень 2024 року Міністерство оборони України має чинних контрактів на закупівлю озброєння та військової техніки на суму 582,2 мільярда гривень. Майже 50% з них укладені з українськими виробниками.

Джерело