Вітання з Трійцею

Красиві привітання зі святом Трійці


З днем Трійці вітаю! Нехай Свята Трійця супроводжує по життю й оберігає від горя, нещастя і злих людей. Бажаю міцного здоров’я, благополуччя в сімейних справах та кар’єрі, удачі в будь-яких починаннях. Хай Бог пошле все, чого забажається!


Нехай цей день осяє світлом ваш світ, нехай у ваш дім прийде святе тепло. Бажаємо вам завжди зустрічати свята в колі величезної й дружної сім’ї. Щастя, тепла і миру.


Вітаю зі святом святої Трійці! Бажаю, щоб небесні Охоронці завжди були за спиною. Щоб прикрощі, печалі й негаразди розсіялися і поступилися місцем миру, радості і спокою. Нехай віра в найкраще разом зі свіжим літнім повітрям оселиться у вашому будинку. Добра вам і благополуччя!


Вітаємо зі світлим християнським святом – Трійцею! Відчиніть вікно, впустіть літо та святе благословення! Нехай Отець, Син і Святий Дух оберігають вашу сім’ю, приносячи в дім лише душевний спокій, міцне здоров’я та віру у краще. Непохитної віри, Божої милості та дарування, чуйного серця та доброти. Нехай ваша душа не знає скорбот і світиться щастям. Спокою, безпеки та миру вам і вашому дому!


У чудове свято Трійці бажаю миру, добра, любові та щасливої надії. Бажаю життя, як свято, в яскравих фарбах радості та ніжності. Бажаю, щоб Пресвята Трійця допомогла знайти вірний шлях до мрії. Бажаю, щоб щодня давало зелене світло до успіху, гарної справи і захоплюючої подорожі — неважливо маленькій чи великій.


Вітаю з Трійцею і всім серцем бажаю крокувати по житті впевнено і щасливо, проходячи повз біди і підлості, зупиняючись біля струмка натхнення, відпочиваючи на галявині втіхи, вдивляючись в синяву чистого неба, оточуючи себе гармонією ове! Здоров’я, достатку та добра!


Оригінальні вітання зі святом Трійці


Вітаю з Трійцею, чистим, світлим та чудовим святом! Бажаю всім нам миру та щастя у повсякденних справах, добра і взаємного розуміння в сім’ї, любові та смирення в серці, здоров’я та легкості в тілі, натхнення та гармонії на душі, добрих надій та світлих почуттів у будь-якій та кожній миті!


Вітаю з Трійцею і хочу побажати, щоб у твоє життя стукали тільки добрі вісті, щоб кожен день в тебе знаходилися сили для добрих справ, щоб у твоєму домі ніколи не згасло світло блага і щастя, щоб на твоєму шляху завжди горіло зелене світло до успіху, процвітання і здійснення бажань!


Вітаю з Трійцею і в це чудове свято хочу побажати миру та щастя в життя, блага і ладу в сім’ї, кохання та спокою на серце, натхнення і втіхи на душі, добрих надій і світлих почуттів !


Всім серцем і душею хочу побажати вам тільки добра в це чисте та світле свято Святої Трійці. Нехай цей день дарує вам радість та зцілення, гілочки берези нехай проганяють із життя все погане, а хороше обов’язково залишається і примножується. Щастя вам!


Вітаю зі святом Святої Трійці! Бажаю, щоб небесні Хранителі завжди були за спиною. Щоб горе, печалі та негаразди розсіялися і поступилися місцем світу, радості та спокою. Нехай віра в краще разом зі свіжим літнім повітрям оселиться у вашому домі. Добра вам і добробуту!


Щирі вітання зі святом Святої Трійці


Вітаю зі світлим, красивим святом Пресвятої Трійці! Нехай ця урочистість з’єднує щиру радість, веселощі, глибокий молитовний настрій, любов Бога, яка вміщує в себе все. Бажаю сил і розуміння виконувати заповіді, вдумливо читати слово Боже, брати участь в Таїнствах Церкви. Слава вічного єднання – Бог-Отець, Бог-Син, Бог-Дух, благодаті, добрих справ, віри!


Вітаємо зі світлим християнським святом – Трійцею! Розкрийте вікно, впустіть літо і святе благословення! Нехай Отець, Син і Святий Дух оберігають вашу сім’ю, приносячи в будинок лише душевний спокій, міцне здоров’я та віру в краще. Непохитної віри, Божої милості та обдарування, чуйного серця і доброти. Нехай Ваша душа не знає печалей і світиться щастям. Спокою, безпечності та світу вам і вашому будинку!


Вітаю з Трійцею. Бажаю миру в житті, щастя, добра, радості, душевного тепла, бажаю удачі на шляху, добра, благополуччя, впевненості та достатку. Нехай твоє серце переповнює любов, а в тобі завжди живе світла надія. Бажаю, щоб Пресвята Трійця відвела від тебе і твоєї сім’ї будь-яку біду і будь-яке лихо.


З Трійцею Святою вітаю. Побажати хочу чистої любові і ясних днів у житті. Нехай вас оточує доброта і тепло, нехай у серці завжди живе віра, а на душі таїться надія на краще. Мирного неба та міцного здоров’я.


З днем Святої Трійці! Нехай ваше серце буде відкрите для допомоги та співчуття. Бажаю мирного неба, злагоди у родині, міцного здоров’я та сімейного благополуччя. Нехай Свята Трійця оберігатиме вас від усіх негараздів.


Найкращі вітання зі святом Трійці


Вітаємо зі світлим християнським святом – Трійцею! Розкрийте вікно, впустіть літо і святе благословення! Нехай Отець, Син і Святий Дух оберігають вашу сім’ю, приносячи в будинок лише душевний спокій, міцне здоров’я та віру в краще. Непохитної віри, Божої милості та обдарування, чуйного серця і доброти. Нехай Ваша душа не знає печалей і світиться щастям. Спокою, безпечності та світу вам і вашому будинку!


Зі святом Святої Трійці вас, дорогі віряни! У цей день нехай ваші думки будуть чистими та добрими, а душа відкрита для допомоги та співчуття. Бажаю вам миру у вашому домі, ніжної любові та спокою, що прикрашає вашу повсякденне життя з її побутовими справами. Нехай Свята Трійця оберігає вас від усіх негараздів і робить чистим небо над вашою головою!


Вітаємо зі світлим православним святом – Трійцею! Розкрийте вікно, впустіть літо і святе благословення! Нехай Отець, Син і Святий Дух оберігають вашу родину, приносячи в будинок лише душевний спокій, міцне здоров’я та віру в краще.


Миру країні, усмішку на обличчі, світла в очах, щоб берег від усіх напастей ангел-охоронець, а удача, успіх, щастя та благодать завжди вели за руку, захищаючи від негараздів та неприємностей. З Трійцею!


Вітаю тебе зі святою Трійцею! Бажаю тобі більше добра та щирих очей друзів, підтримки близьких та щирого кохання. Нехай сили неба допомагають тобі у труднощі і все добре обов’язково приходить у твоє життя величезними порціями. Здоров’я тобі та багаторазового достатку в домі.