Вітання з Медовим Спасом

Щирі вітання зі святом Медового Спаса


Маковій, Медовий Спас
меду смачного припас.
У пасічника-бджоляра
стільники із воску повні добра!
Липовий, гречаний мед
у храм святити несе народ.
Тож збираймося і ми,
щоб бути добрими людьми!


Нехай цей Медовий Спас
Буде радісним для вас!
Найщедрішим і щасливим.
Зробить хай життя красивим.
Нехай здоров’я не підводить,
А зло ніколи хай не шкодить!
Нехай цей Медовий Спас
Буде радісним для вас!
Найщедрішим і щасливим.
Зробить нехай життя красивим.
Нехай здоров’я не підводить,
А зло ніколи хай не шкодить!


Перший Спас хай принесе

Меду нам на цілий рік.

Всім бажаю я добра,

Життя без гріха та зла.

Спас нехай медом причащає,

На добро благословляє.


Бажаю любові вам солодкої, як мед.

І нехай скоріше вона до вас прийде.

Здоров’я побільше, терпіння, сил,

І криза в країні, щоб скоріш відступила.

І щоб не було болю й печалі,

І щоб кожен день ви усмішкою зустрічали!


Нехай цей Медовий Спас
Буде радісним для вас!
Найщедрішим і щасливим.
Зробить нехай життя красивим.
Нехай здоров’я не підводить,
А зло ніколи хай не шкодить!


З Медовим Спасом вітаємо,
Родинного тепла бажаємо.
Нехай буде ясна погода
Для вас в будь-яку пору року.
Здоров’я вас хай не підводить,
І щастя часто в хату заходить!


Красиві вітання зі святом Медового Спасу


З Медовим Спасом вітаємо,
Родинного тепла бажаємо.
Нехай буде ясна погода
Для вас в будь-яку пору року.
Здоров’я вас хай не підводить,
І щастя часто в хату заходить!


Перший Спас – Медовий Спас,
Свято літа, меду, сонця!
Смачних солодощів запас,
Всім сьогодні він лунає!

Сонячним подарунком
Ти радий сьогодні пригощатися,
Всім медової доброти,
Всім безпечності і щастя!


З Медовим Спасом я вітаю всіх!
І шлю молитви в благодатне небо.
Від зла і горя, Господи, спаси!
Скуштуйте хліба з ароматним медом!

Хай ангел відведе нас від бiди,
Життя хай буде з присмаком медовим,
З Медовим Спасом я вітаю всіх!
Смакуйте мед і будьте всі здорові!


Прийміть найщиріші привітання зі святом Маковія! Бажаю здійснення найбільш сміливих і заповітних мрій, миру і спокою у вашій оселі і в нашій рідній Україні!


Вітаю Вас з Медовим Спасом! Нехай будуть успіхи в житті, родинне тепло і мирне, тихе дозвілля. Бажаю Вам, щоб доля завжди посміхалася, а в нашій Україні був мир і спокій.


Нехай солодким, як мед, буде твоє життя. Нехай у будинку завжди буде достаток, а родина світиться щастям та посмішками. Я бажаю, щоб жодне погане слово не псувало настрій та плани!

Читайте також: Вітання з Благовіщенням


Оригінальні вітання з Медовим Спасом


Дорогі брати і сестри! Вітаю вас з першим Медовим Спасом! Нехай тепла молитва і солодка благодать перебуває в ваших серцях! Нехай в них не знайдеться місця для зневіри і образ! А радість – прекрасний дар Божий, оселиться в ваших душах! Нехай благословить вас Господь, кожному протягне свою руку, збереже від спокус!


Пчілки славно потрудилися, наповнивши стільники медом золотим. Сьогодні ж, в день Першого Спаса Медового, Господь дарує мир і радість всім нам. Бажаємо, щоб кожному з нас яскравіше посміхалося сонце, в душі завжди цвіла весна і співали солов’ї, а в серці жила любов, одкровення і віра в рятівника нашого.


З Медовим Спасом. Бажаю проводити кожен день весело, плідно та радісно, як бджілка, а натомість отримувати від життя медовий присмак щастя та кохання. Нехай серце співає, а душа з кожним днем розквітає та пахне.


Нехай солодким, наче мед, буде твоє життя. Нехай в домі завжди буде достаток, а сім’я світиться щастям і посмішками. Я бажаю, щоб жодне погане слово не псувало настрій та плани!


Вітаю вас з Медовим Спасом! Бажаю, щоби ваша домівка завжди була повною чашею! Щоби жили ситно, солодко і не знали злиднів та лютих прикростей!! Божого Багословіння і Мирного Неба!


Вітаю Вас і всю Вашу родину з Медовим Спасом! У ц світле свято хочеться побажати щастя і успіху, внутрішньої гармонії і спокою. Най Господь неодмінно захистить вас від випробувань і труднощів, а натомість подарує багато шансів для того, щоби досягти поставленої мети.


Найкращі вітання зі святом Медового Спаса


Вітаю вас і бажаю, щоб життя було солодким, немов мед, і не було в ньому жодної ложки дьогтю. Хай серце зігріває любов і не знає душа нічого поганого. І нехай сьогодні Медовий Спас зробить щасливим вашу сім’ю і вас!


Ось і прийшов день Медового Спаса! Вітаю вас і бажаю, щоб життя було солодке, немов мед, і не було в ньому жодної ложки дьогтю. Нехай серце зігріває любов, не знає душа нічого поганого. І нехай Медовий Спас зробить щасливою вашу родину!


Пречисте свято Медового Спаса і Маковія з запашними пиріжками і медовою вощиною ступає на поріг. Нехай Господня благодать цього гарного православного свята принесе добро, любов і щирість у кожну родину. Нехай маковими зернами у домівках проростає достаток і Янгол білокрилий Прощення торкнеться пір’ячком Божої любові кожного серця. Хай буде благодатним для вас Щедрий Медовий Спас і Маковій!


Прийміть від усього серця привітання з Медовим Спасом! Нехай ваше життя буде солодке і приємне, як ароматний мед. Ніколи не сумуйте і ні про що не шкодуйте. Завжди будьте збережені Пресвятою Богородицею і свято шануйте нашу православну церкву.


Проводжаємо літо, Медовий Спас прийшов! Нехай буде Ваше життя зі смаком найкращих сортів янтарного меду та присмаком макового пирога! Гуркіт дзвону принесе Вам благодать і нові події. Медової погоди Вашому дому! Квіткової та солодкої любові!


Щиро хочемо привітати, вашу чудову родину зі світлим святом Господнім! Нехай Медовий Спас, разом зі свіжим медом, подарує вашому дому спокій і затишок!