Вітання з Маковієм

Красиві вітання з Маковієм


Нехай Перший Спас подарує твоєму серцю віру, твоєму розуму – надію, а твоєму здоров’ю – силу! Нехай люди, яких ти зустрінеш, будуть праведними, а дороги, якими ти підеш, ведуть тебе до справжнього щастя! Божого тобі благословення!


Вітаю вас і бажаю, щоб життя було солодким, немов мед, і не було в ньому жодної ложки дьогтю. Хай серце зігріває любов і не знає душа нічого поганого. І нехай сьогодні Медовий Спас зробить щасливим вашу сім’ю і вас!


Приймайте найщиріші побажання з Медовим Спасом, святом, яке потрібно відзначити яскраво, з вірою в майбутнє. Хочу побажати успіху в житті і захисту Господа, впевненості у світлому майбутньому, яке неодмінно має настати. Нехай ніколи не буде болю і негод, а в серці завжди буяє літо!


Вітаю всю вашу родину з Медовим Спасом! У таке світле свято хочеться побажати щастя і успіху, внутрішньої гармонії і спокою. Нехай Господь неодмінно захистить вас від випробувань і труднощів, а натомість подарує багато шансів для того, щоб досягти поставленої мети.


Ось і прийшов день Медового Спаса! Вітаю вас і бажаю, щоб життя було солодке, немов мед, і не було в ньому жодної ложки дьогтю. Нехай серце зігріває любов, не знає душа нічого поганого. І нехай Медовий Спас зробить щасливою вашу родину!


Вітаю тебе з Першим Спасом! Бажаю, щоб кожен твій день, подібно до дня маленької бджоли, був наповнений корисною працею. Щоб твій дім був повен, як соти. Щоб життя було солодким, як мед, і освячене Божою Благодаттю, як і дари в цей день.


Оригінальні вітання з Маковієм


Вітаю зі святом Маковія і бажаю, щоб для вас цей день запам’ятався солодким медом, смачними пирогами, яскравими емоціями та родинним затишком.


Вітаю вас і бажаю, щоб життя було солодким, немов мед, і не було в ньому жодної ложки дьогтю. Зі святом Маковія!


Вітаю зі святом Маковея і бажаю, щоб вам цей день запам’ятався солодким медом, смачними пирогами, а ще такими ж яскравими емоціями, як святковий маковичок.


Вітаю з Медовим Спасом і від душі бажаю, щоб усе твоє життя було солодким, як мед, щоб твоя душа завжди знаходила порятунок у променях відради і щастя, щоб серце твоє любило і було кохане.


Зі святом Маковея! Бажаю вам, щоб ваші домівки були повними достатку та любові. Нехай цей день Маковія принесе вам радість і веселощі, які розцвітають, немов маки на полі. Вітаємо з цим чудовим святом!


Від щирого серця бажаємо вам, щоб у вашому житті було багато яскравих теплих кольорів, нехай кожен ваш день буде незабутнім. Вітаємо з цим чудовим святом і бажаємо найкращого!

Читайте також: Вітання з Вербною неділею


Щирі вітання зі святом Маковія


Пречисте свято Медового Спаса і Маковія з запашними пиріжками і медовою вощиною ступає на поріг. Нехай Господня благодать цього гарного православного свята принесе добро, любов і щирість у кожну родину. Нехай маковими зернами у домівках проростає достаток і Янгол білокрилий Прощення торкнеться пір’ячком Божої любові кожного серця. Хай буде благодатним для вас Щедрий Медовий Спас і Маковій!


Прийміть від усього серця привітання з Медовим Спасом! Нехай ваше життя буде солодке і приємне, як ароматний мед. Ніколи не сумуйте і ні про що не шкодуйте. Завжди будьте збережені Пресвятою Богородицею і свято шануйте нашу православну церкву.


Нехай Перший Спас подарує твому серцю віру, твоєму розуму – надію, а твоєму здоров’ю – силу! Нехай люди, яких ти зустрінеш, будуть праведними, а дороги, якими ти підеш, ведуть тебе до справжнього щастя! Божого тобі благословення!


Вітаю з Першим Медовим Спасом. Нехай твоє життя буде солодким, як мед. твоя сім’я буде дружня, як вулик. Діти будуть активними та продуктивними, як бджоли.


З днем ​​Маковія! Нехай земля йде з-під ніг від медового щастя! Бажаю, щоб слова коханого завжди зігрівали своїм теплом! Нехай твого серця ніколи не торкнеться тінь розчарування!


Нехай Медовий Спас принесе тобі безліч позитивних емоцій та сотні яскравих моментів! Бажаю миру, достатку, посмішок та кохання! Нехай у твоїй душі панують гармонія та щастя! Нехай здоров’я буде міцним, а життя солодким, наче мед!


Найтепліші вітання зі святом Маковія


Приймайте найщиріші побажання з Медовим Спасом, святом, яке потрібно відзначити яскраво, з вірою в майбутнє. Хочу побажати успіху в житті і захисту Господа, впевненості у світлому майбутньому, яке неодмінно має настати. Нехай ніколи не буде болю і негод, а в серці завжди буяє літо!


Вітаю зі святом Маковея і бажаю, щоб для вас цей день запам’ятався солодким медом, смачними пирогами, а ще такими ж яскравими емоціями, як святковий маковійчик.


Вітаю вас і бажаю, щоб життя було солодким, немов мед, і не було в ньому жодної ложки дьогтю. Хай серце зігріває любов і не знає душа нічого поганого. І нехай сьогодні Медовий Спас зробить щасливим вашу сім’ю і вас!


Ось і прийшов день Медового Спаса Маковія! Вітаю вас і бажаю, щоб життя було солодким, немов мед, і не було в ньому жодної ложки дьогтю. Нехай серце зігріває любов, нехай не знає душа нічого поганого. І нехай сьогодні Маковій зробить щасливими вас і вашу родину!


Пречиста свято Медового Спаса и Маковія з пахучими піріжкамі и медовою вощині ступає на поріг. Нехай Господня благодать цього гарного православного свята принесе добро, любов и щирість у шкірних батьківщину. Нехай маковими зернами у домівках проростає достаток и білокрілій Янгол вибачення торкнет пір’ячком Божої любові шкірного серця. Хай буде благодатним для вас Щедрий Медовий Спас и Маковій!


Вітаю Вас з Медовим Спасом! Бажаю, щоб в житті було багато сонячних днів і тепла! Здоров’я, терпіння, працьовитості, щирості і простоти. Нехай завжди буде благополуччя і розуміння у Вашому домі!