Вітання З Днем Незалежності України

Красиві привітання З Днем Незалежності України


Неважливо, де ми народилися: у Києві чи Севастополі, Львові чи Донецьку, Полтаві чи Одесі, неважливо скільки нам років. Тільки одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще. Зі святом вас! Слава Україні!


Вітаю з Днем Незалежності України і бажаю багатого, яскравого, соковитого, безтурботного, захоплюючого і процвітаючого життя в улюбленій країні. Бажаю працювати на благо України, бажаю собі і близьким дарувати щастя і любов!


Хай живе вільний, вільний народ! Процвітання, здоров’я, міцного духу багатій і щедрій Україні! Нехай сім’ї Ваші завжди будуть згуртованими, столи — повними, свята — веселими, сусіди — чуйними, а друзі — щирими!


З Днем Незалежності! Нехай у темні години ворожої жорстокої навали в серці яскраво горить шевченківський вогонь любові до рідної України — країни гір і степів, швидких річок і золотих полів, зелених лісів і глибоких морів, відважних і гордих, гідних і люблячих людей. Зі святом!


Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії та любові до рідної землі, енергії й впевненості у власних силах. Зичу вам міцного здоров’я, успішної реалізації далекосяжних планів, добробуту, миру та добра в кожній оселі.


Слова підтримки та любові сьогодні особливо потрібні й важливі! Нехай не тільки в цей день, але завжди над головами українців світить яскраве сонечко, а в душі панують гармонія та любов. Вітаю в День Незалежності України!


Щирі привітання З Днем Незалежності України


Дорогий друже! Вітаю тебе з Днем Незалежності. Бажаю тобі здоров’я, щастя й успіхів у всіх Твоїх справах. Нехай мрія про світле майбутнє нашого краю окриляє Тебе на нові звершення та добрі справи в ім’я України та її майбутніх поколінь.


З нагоди річниці Незалежності нашої держави бажаємо вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України.


З Днем Незалежності! Нехай у темні години ворожої жорстокої навали в серці яскраво горить шевченківський вогонь любові до рідної України — країни гір і степів, швидких річок і золотих полів, зелених лісів і глибоких морів, відважних і гордих, гідних і люблячих людей. Зі святом!


Сердечно вітаю вас із Днем Незалежності України. Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця – як безліч річок і потічків зливаються в один могутній Дніпро. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу.


Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях!


З Днем Незалежності України! Ми всі – діти вільної держави, і жоден ворог не зможе зламати наш дух. Нехай якнайскоріше прийде День нашої перемоги над російськими окупантами. Вітаємо з Днем Незалежності всіх тих, хто стоїть на захисті кордонів України. Дякуємо за сміливість, витримку та силу. Нехай вас оберігають вищі сили. Зичимо вам наснаги, здоров’я, успіхів та благословінь. Віримо, що наступний День Незалежності ми зустрінемо у вільній від окупантів Україні!

Читайте також: Вітання з народженням синочка


Оригінальні вітання З Днем Незалежності України


З нагоди 32-ї річниці Незалежності нашої держави бажаємо вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України.


Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях!


З Днем Незалежності! Нехай українська сила здолає окупанта, і після перемоги на нашій землі запанує довгоочікуваний мир. А патріотичні сини та доньки України будуть наближати цей момент!


Вітаю з Днем Незалежності! Бажаю нашій країні нових здобутків у всіх сферах життя. Нехай вона стає ще сильнішою та вільнішою, а майбутнє наповнюється яскравими можливостями!


Щиро вітаємо вас із визначним святом — Днем Незалежності України! Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичимо вам і вашій родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!


Кращі вітання зі святом Дня Незалежності України


Нехай душа завжди лине до висоти, а серце наповнюється гордістю за нашу незалежну державу. Вітаю з Днем Незалежності!


Велике свято для нашої держави! Нехай наше життя буде як незалежність — яскравим і безмежно вільним! Щасливого Дня Незалежності!


З найкращими побажаннями з нагоди Дня Незалежності! Хай наша країна процвітає і розвивається, а кожен українець відчуває себе частиною великого майбутнього!


Сьогодні — особливий день для кожного українця. Нехай наша держава буде долати будь-які випробування і стає ще міцнішою! Вітаю з Днем Незалежності!


Від щирого серця вітаю з Днем Незалежності! Нехай кожен день приносить нові перемоги та досягнення для України!


Любі друзі, радіймо разом! Святкуємо День Незалежності разом з гордістю та вірою у краще майбутнє нашої країни!


Вітаю зі святом, яке об’єднує нас усіх! Нехай душа співає від радості, а серце відчуває натхнення для нових звершень! Щасливого Дня Незалежності!


Сьогодні ми святкуємо не лише дату, а й наше об’єднання, силу та віру у майбутнє! Вітаю з Днем Незалежності!


Нехай кожен момент у нашому житті буде наповнений гордістю за нашу країну! Святкуймо День Незалежності разом із щастям та надією на краще!