Відправка військ в Україну: Макрон відповів Росії

Відправка військ в Україну: Макрон відповів Росії

Фото: Getty Images Президент Франції Емманюель Макрон

Президент Франції пояснив, чому запропонував ідею “стратегічної невизначеності” та як це має стримати РФ.

Президент Франції Еммануель Макрон вважає нервову реакцію Росії на його заяви про можливу відправку західних військ в Україну свідченням того, що ця ідея працює. Про це він сказав в інтерв’ю газеті La Tribune.
  Французький лідер зазначив, що стосовно Росії потрібно зберігати стратегію “стратегічної невизначеності”, тобто не розкривати плани. Заяви Макрона про те, що він не виключає відправку військ в Україну, є частиною цієї стратегії.   Президент Франції заявив, що “безпека європейців поставлена на карту в Україну”.   “Якщо Росія переможе, наступної секунди безпека більше не буде можливою ні в Румунії, ні в Польщі, ні в Литві, ні вдома. Діапазон російських балістичних ракет покриває нас усіх”, – сказав Макрон.
  Макрон зрадів реакції Кремля на його заяви про відправку західних військ в Україну. На його думку, це показує, що стратегія працює.   “Хвилювання Росії показує, що ми маємо рацію, не закриваючи жодних дверей. В іншому випадку це означає, що ми погоджуємося відмовитися від міжнародного порядку, заснованого на законі, а отже, від миру та безпеки”, – заявив президент Франції.

Нагадаємо, президент Франції Еммануель Макрон не змінив своєї думки щодо можливості введення західних військ в Україну. За його словами, це можливо за двох умов.

Дві умови. Макрон знову згадав про введення військ

Джерело