Віцепрезидент Малаві загинув у авіакатастрофі

Віцепрезидент Малаві загинув у авіакатастрофі

Фото: Getty Images Саулос Чиліма був віце-президентом Малаві з 2014 року

В гірських лісах на півночі Малаві провели масштабну пошукову операцію після того, як стало відомо про зникнення літака. Його знайшли у лісі Чікангава.

У Малаві розбився літак, який перевозив віцепрезидента Малаві Саулоса Чиліма і дев’ятьох осіб, які його супроводжували. Усі вони загинули, повідомило видання Wion з посиланням на заяву Офісу президента та кабінета міністрів Малаві у вівторок, 11 червня.

Вказано, що напередодні в гірських лісах на півночі Малаві провели масштабну пошукову операцію після того, як стало відомо про зникнення літака. Сьогодні його знайшли у лісі Чікангава.

Літак з віцепрезидентом Саулосом Чілімою, колишньою першою леді Шаніл Дзімбірі та вісьмома іншими особами вилетів зі столиці Лілонгве. Пізніше авіадиспетчерська служба в аеропорту Мзузу повідомила пілотам, щоб вони не приземлялися, а розверталися через погані погодні умови і видимість. Однак авіадиспетчери втратили зв’язок з літаком, і незабаром він зник з радарів.

За даними ЗМІ, Чіліма і його супровід летіли на похорони колишнього міністра уряду.

Президент Малаві Лазарус Чаквера оголосив національний день жалоби.

51-річний Саулос Чиліма був віце-президентом Малаві з 2014 року. Він також був кандидатом на президентських виборах у 2019 року, але посів третє місце.

Нагадаємо, 19 травня гелікоптер з президентом Ірану Ібрагімом Раїсі на борту, повертаючись із Азербайджану, здійснив “жорстку посадку”. Тривалий час рятувальники шукали місце катастрофи в гірській місцевості.

Згодом іранська влада оголосила, що Ібрагім Раїсі загинув внаслідок аварії гелікоптера.

Джерело