Вертоліт із президентом Ірану потрапив в аварію

Вертоліт із президентом Ірану потрапив в аварію

Фото: Getty Images Через санкції в Ірані проблеми з авіацією

Державне телебачення повідомило, що інцидент стався поблизу міста Джольфа, що на кордоні з Азербайджаном, приблизно за 600 км на північний захід від столиці Ірану Тегерана.

Гелікоптер з президентом Ірану Ебрагімом Раїсі зазнав “жорсткої посадки” в неділю, повідомляє іранське державне телебачення

Раїсі здійснював поїздку в іранській провінції Східний Азербайджан. Інцидент стався поблизу міста Джольфа, що на кордоні з Азербайджаном, приблизно за 600 км на північний захід від столиці Ірану Тегерана.

За даними державного телебачення, рятувальники намагалися дістатися до місця події, але їм завадили погані погодні умови в цьому районі. Повідомлялося про сильний дощ з вітром.

Раїсі перебував в Азербайджані у неділю зранку, де разом з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим урочисто відкрив дамбу. Ця дамба є третьою, яку обидві країни побудували на річці Арас.

Іран використовує в країні різні види вертольотів, але міжнародні санкції ускладнюють отримання запчастин для них. Його військово-повітряний флот також значною мірою сформований ще до Ісламської революції 1979 року.

Нагадаємо, за даними американського Інституту науки та міжнародної безпеки (ISIS),Іран має достатньо збагаченого урану, щоб виготовити свою першу ядерну зброю протягом тижня і загалом шість бомб протягом місяця. 

Іран на порозі створення атомної бомби – глава МАГАТЕ

Джерело