Ванна з гірчицею для схуднення: приготування в домашніх умовах

Красиві форми з користю для здоров'я.

Всі з нас застуджувалися в дитинстві, і більшість з нас знає не з чуток, що означає парити ноги з гірчицею і накладати гірчичники. Про цілющі якості гірчиці, а точніше гірчичного порошку знали в давніх часів, і в сучасному світі ці знання поширили на таку область як схуднення. Що таке гірчична ванна для схуднення і чим вона корисна?

Гірчична ванна для схуднення сприяє прискоренню обмінних процесів в організмі і виведенню токсинів, інформує Ukr.Media.

Гірчична ванна для схуднення: красиві форми з користю для здоров'я

Що стосується користі гірчичної ванни для схуднення, за наявності дійсно серйозного надлишку жиру всього за місяць можна втратити до 10 кг. Якщо ж вас турбує більше целюліт, то і тут гірчична ванна для схуднення принесе помітний результат, скоректує ваш силует і сприяє розсмоктуванню жирових згустків під шкірою і розгладить нерівності на ній.

При всій ефективності гірчичних ванн для схуднення, існує ряд рекомендацій до застосування.

  • Перед початком процедури необхідно перевірити шкіру на присутність алергії. Нанесіть невелику кількість гірчиці на передпліччя і через пів години змийте її. Результат, якщо у вас є алергія, буде помітний вже на наступний день. Якщо на руці присутнє почервоніння або висип, гірчична ванна для схуднення — не для вас.
  • Через досить активні дратівливі властивості гірчиці, ванну слід приймати в білизні, щоб хоч якимось чином захистити слизову. Також не варто перевищувати тривалість процедури, можна нашкодити шкірі.
  • Гірчична ванна для схуднення протипоказана вагітним, при запальних процесах в організмі, онкології та інших захворюваннях. Тому перед застосуванням слід проконсультуватися у лікаря.
  • Перед прийняттям гірчичної ванни для схуднення протягом години до і після не вживайте їжу і рідину.
  • Так як гірчиця може позначитися на роботі серця, рівень води у ванні не повинен перевищувати зони талії.
  • Якщо, безпосередньо приймаючи гірчичну ванну для схуднення, ви відчули себе погано, відчуваєте нездужання і збільшився пульс, негайно вилазьте з води і відмовтеся від цієї процедури згодом.
  • Після завершення процедури обов'язково прийміть душ, при цьому у жодному разі не використовуйте мило. Після цього розітріть шкіру рушником і лягайте під ковдру. Цю процедуру краще і найефективніше проводити безпосередньо перед сном.
  • Прийняття гірчичної ванни для схуднення має поєднуватися з іншими засобами по боротьбі із надмірною вагою, антицелюлітними масками, збалансованим раціоном харчування і заняттями спортом.

Гірчична ванна для схуднення: рецепт

Найчастіше використовується наступний рецепт гірчичної ванни для схуднення. Розведіть 150 г гірчичного порошку в теплій воді і лише після цього додайте отриманий розчин безпосередньо в набрану ванну. Вода при цьому повинна бути досить холодною — не більше 16 градусів за Цельсієм. Якщо ви перевищите допустиму температуру, це призведе до термічних опіків. Тривалість процедури — не більше 10 хвилин.

Гірчичну ванну для схуднення не варто робити занадто часто, одного разу на тиждень цілком достатньо. Також рекомендують приймати таку ванну в цілому комплексі подібних процедур. Наприклад, хвойна ванна, ванна з липовим відваром, молочна ванна, ванна з ваніллю і ванна з содою. Так ви зможете домогтися бажаного результату в купі з корисними для тіла і організму в цілому властивостями.

Джерело