В КНДР після запуску вибухнув супутник

В КНДР після запуску вибухнув супутник

Запуск першого військового супутника-шпигуна КНДР

Новий військовий розвідувальний супутник навіть не дістався до орбіти: у нього вибухнув двигун.

У Північній Кореї заявили про невдалий запуск нового військового супутника у понеділок, 27 травня. Апарат вибухнув невдовзі після запуску, про що повідомили державні ЗМІ Північної Кореї.

Перед цим агентство Reuters повідомило, що розвідувальний супутник до орбіти не дістався: вибухнув двигун.

Спроба запуску відбулася через кілька годин після того, як Пхеньян попередив, що він спробує запустити свій другий супутник-розвідник до 4 червня.

Запуск відбувся лише через кілька годин після того, як президент Південної Кореї Юн Сок Йоль, прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда і прем’єр-міністр Китаю Лі Цян провели тристоронній саміт у Сеулі і підтвердили свою відданість миру на Корейському півострові.

Випробування відбулися всупереч міжнародним попередженням на адресу Пхеньяна, що будь-який запуск з використанням технології балістичних ракет, у тому числі космічних ракет-носіїв, суперечить резолюціям Ради безпеки ООН.

Нагадаємо, 22 листопада КНДР повідомила про успішний запуск балістичної ракети із супутником-шпигуном на борту. Тоді у КНДР заявляли, що їхній супутник-шпигун сфотографував військові бази США.

Росія допомогла КНДР запустити супутник-шпигун – розвідка

Джерело