В Індонезії пітон з’їв жінку

В Індонезії пітон з'їв жінку

Фото: wikipedia Сітчастий пітон

Тіло жертви виявили у животі шестиметрової змії вже наступного дня. Це вже четвертий такий випадок у країні за останні сім років.

Гігантський сітчастий пітон з’їв 50-річну жінку в Індонезії. Її тіло виявили в животі рептилії наступної доби. Про це у суботу, 8 червня, повідомляє ВВС.

Зазначається, що жінка зникла в лісі, неподалік від будинку, по дорозі на ринок. Чоловік жінки занепокоївся, коли вона не повернулася до ночі і підняв сусідів на пошуки. Наступного дня вони знайшли у хащах шестиметрового пітона з великим здуттям живота.

Мешканці села, запідозривши найгірше, розрізали тварину і виявили жінку в шлунку змії.

“Якби я був із нею того дня, пітон би не наважився до неї доторкнутися. Я навіть уявити не можу, які страждання їй довелося пережити. Мені дуже шкода нашу сім’ю”, – прокоментував те, що сталося, чоловік загиблої.

Тепер він залишився сам із чотирма дітьми.

Це не перший подібний випадок в Індонезії. У 2022 році інший пітон також з’їв жінку. З 2017 року в Індонезії таким чином загинули четверо людей, включаючи жінку, яку було вбито пітоном цього тижня.

Нагадаємо, минулого року у Коста-Риці крокодил з’їв футболіста. Трагедія сталася в річці Каньяс, коли гравець вирішив остудитися у воді у спекотний день. 

Джерело