В Естоніїї стало менше українських біженців – ЗМІ

В Естоніїї стало менше українських біженців - ЗМІ

Фото: Unsplash В Естонії знизилася кількість українських біженців

В Естонії під тимчасовим захистом проживає майже 31 тисяча біженців, що були вимушені шукати захисту від війни на Заході.

В Естонії почала знижуватися кількість українських біженців. Така тенденція спостерігається шість місяців. Про це у четвер, 9 травня, пише ERR.   “Цього року їхня кількість зменшилася порівняно з періодом початку війни. І кількість нових людей, які приїжджають до Естонії та хочуть отримати тут захист, теж поменшала”, – сказала керівниця відділу ідентифікації та статусу Департаменту поліції та прикордонної охорони Лійс Валту.   Повідомляється, що з початку війни до Естонії прибули майже 160 000 українських біженців. Із них 70 000 перебралися далі до інших країн. Залишитись в Естонії вирішили близько 90 000 українців.   Зараз, за даними Департаменту поліції та прикордонної охорони, в Естонії під тимчасовим захистом проживає майже 31 тисяча біженців.

Нагадаємо, Польща продовжить тимчасовий захист українським біженцям. Зокрема, це стосується й українців без паспорта. 

Також повідомлялося, що видачу готівки біженцям обмежать на території Німеччини. Однак люди, що шукають прихисток в країні, матимуть єдину платіжну карту.

Джерело