У Силах оборони пояснили, як ураження корабля «циклон» вплине на здатність рф запускати «калібри»

У разі підтвердження ураження Силами оборони в тимчасово окупованому Криму російського ракетоносія «циклон» це означатиме, що ворог не зможе запускати ракети «калібр» з близької відстані.

Про це в ефірі телемарафону “Єдині новини” повідомив начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня України капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук.

«Це означатиме, що як мінімум відстань і час на реагування в разі застосування саме цих ракет, збільшується. Тому що Крим ближче до нас, ніж Новоросійськ або ті позиції, з яких вони останні два рази застосовували для пусків крилатих ракет», — сказав Дмитро Плетенчук.

Він додав, що як тільки інформація про ураження корабля буде верифікована на всі 100%, її обов’язково оголосять додатково і з деталями.

«В разі підтвердження інформації, це був останній ракетоносій на території українського Криму. Тоді можна буде стверджувати, що в цьому контексті демілітаризації Криму проведена успішно», — додав речник.

Дмитро Плетенчук зазначив, враховуючи те, що всі ворожі ракетоносії тепер перебувають тепер в пункті базування Новоросійськ, з боку ворога було б логічним перемістити туди всі ракети «калібр» з Криму.

Як повідомляла АрміяInform, Сили оборони України могли вразити 19 травня 2024 року в Севастополі не тільки тральщик «ковровец», а й ракетоносій «циклон».

Джерело