Три кнопки, які відкривають серце будь-якого чоловіка

На початковому етапі стосунків деякі жінки тиснуть на кнопки «Повинен» та «Врятуй». Обидва варіанти помилкові.

У певному сенсі відносини між чоловіком і жінкою можна розглядати як гру. Вони включають елементи взаємодії, комунікації, стратегії та взаємного впливу, які можуть нагадувати ігровий процес. У відносинах часто є елемент суперництва та співробітництва, де кожен партнер прагне досягти своїх цілей та задовольнити свої потреби, при цьому враховуючи інтереси та бажання іншого. Так само, як у грі, у відносинах можуть бути певні правила, які визначають, як взаємодіяти один з одним, інформує Ukr.Media.

Взаємини між чоловіком та жінкою вибудовуються поступово. Психологи навіть порівнюють поведінку партнерів у парі із поведінкою любителів комп'ютерних ігор. Щоб досягти поставленої мети та змусити об'єкт своєї симпатії повністю розкритися, потрібно знайти до нього правильний підхід. Натискаючи кнопки, що почергово з'являються, жінка домагається розташування чоловіка і прив'язує його до себе.

Якщо порівнювати таку тонку психологічну гру з комп'ютерною, важливо не оступитися на будь-якому етапі відносин. Вибравши не зовсім правильну кнопку жінка ризикує знову перейти на нижчий рівень або назавжди вибути з гри.

Кнопка «Потрібен»

«Потрібен» — це та сама кнопка, з якої часто починаються стосунки. Жінка, яка перебуває у пошуку особистого щастя, зустрічає свого чоловіка та починає демонструвати йому свою зацікавленість. На цьому етапі важливо правильно скористатися кнопкою.

Чоловіки дуже люблять почуватися потрібними, корисними. Щоб завоювати партнера, жінці слід прикинутися слабкою. Важливо правильно сформулювати свої потреби. Чоловік може бути потрібен як надійна стіна, на яку можна спертися, або рівноправний партнер, коханець, хороший співрозмовник. Деякі жінки переслідують корисливіші інтереси. Їм потрібен спонсор, здатний вирішити усі їхні проблеми. Якщо чоловік розуміє, що його намагаються використати, він, швидше за все, вийде з гри та не розкриється.

Натискаючи кнопку «Потрібен», потрібно показати партнеру, що здорові стосунки можливі, коли люди поділяють інтереси один одного і разом їм цікаво. Ідеально, коли обидва перебувають у рівноправному стані і нікому не доводиться щось робити собі на шкоду, чимось жертвувати.

Важливо показати чоловікові, що він потрібен, щоб розділити біди та радості, поділитися подіями, почуттями та думками, побоюваннями та страхами. Приймаючи умови гри партнер відповідає взаємністю. Це відбувається не в результаті спрацьовування якихось маніпулятивних прийомів, а просто тому, що він сам цього хоче.

На початковому етапі вибудовування стосунків деякі жінки натискають інші кнопки: «Маєш» і «Врятуй». Це помилка, здатна змусити чоловіка відмовитися від подальшого спілкування. Якщо партнер постійно відчуває тягар відповідальності, його це зупиняє від подальших кроків.

Кнопкою «Врятуй» зловживають жінки, які не впевнені в собі. Вони всіма діями та вчинками показують, що не можуть жити без цього чоловіка і погоджуються на умови, які він висуває. Все заради того, щоби зберегти спілкування. У цій ситуації відносини можуть розвиватися далі, але вони не будуть здоровими. Жінці доведеться забути про свої принципи, бажання і це її пригнічуватиме.

Кнопка «Вільний»

Ніщо так не прив'язує людину, як «неприхильність». Це закон психології і працює він щодо обох статей. Але чоловіки особливо високо цінують свою волю. Коли стосунки вже починають зав'язуватися, настав час натискати наступну уявну кнопку «Вільний».

Якщо жінка активно нав'язується своєму партнерові, обмежуючи його незалежність, а також стежить за кожним його кроком, виникає лише одне бажання — якнайшвидше піти, припинити таке спілкування і знову стати вільним. Подібний тиск може нашкодити навіть стійким відносинам, не кажучи про почуття, що зароджуються.

Щоб дозволити чоловікові відкритися і проявити себе, потрібно сконцентруватися на своїх думках та бажаннях. Необхідно дати чоловікові зрозуміти, що в ньому зацікавлені, він потрібен, але якщо почуттів у відповідь немає, його не будуть утримувати насильно, маніпулювати його волею.

Кнопка «Прийнятий»

Кнопку «Прийнятий» потрібно натискати, коли стосунки вже перейдуть на вищий рівень. Чоловік повинен знати, що його обраниця здатна прийняти його з усіма перевагами та недоліками. Якщо жінка постійно критикує, влаштовує скандали, висловлює невдоволення та всіляко намагається наполягти на своєму, придушити чоловічу волю, це руйнує почуття. Чоловіку потрібно дати можливість відчути себе комфортно. Тільки в цьому випадку він може розкритись.

Якщо чоловік виявиться не дуже сильним, він терпітиме і житиме з таким вантажем, але це завадить його самореалізації. Багато жінок не розуміють, що своїми діями заважають партнерам стати кращими, багатшими, успішнішими. Чоловіків необхідно навчитися приймати і частіше їх хвалити. Це підштовхує їх на здійснення по-справжньому рішучих та гідних вчинків. Але у даному разі важливо не переплутати кнопки «Прийнятий» та «Вільний». Потрібно вміти відстоювати свої межі, позначати певні межі, а не дозволяти партнерові абсолютно все. Намацавши цю тонку грань, можна бути впевненою, що стосунки складуться і шлюб виявиться щасливим.

Джерело