Трамп натякнув, що влаштує Байдену суд в разі свого повернення до влади

Трамп натякнув, що влаштує Байдену суд в разі свого повернення до влади

Фото: gettyimages Дональд Трамп

Експрезидент США не виключив помсту своїм опонентам у вигляді суду якщо переможе на виборах.

Колишній американський президент Дональд Трамп заявив, що в разі його перемоги на виборах, його політичні противники можуть зіткнутися з судовим переслідуванням. Таку заяву він зробив після того, як суд суд присяжних визнав його винним у фальсифікації ділової документації з метою фальсифікації виборів, передає Sky News.

“Це жахливий прецедент для нашої країни. Чи означає це, що наступний президент зробить те саме? Це справді питання… Так що, знаєте, це жахливий, жахливий шлях, на який вони ведуть нас, і дуже можливо, що це станеться з ними”, – сказав Трамп.

Раніше він неодноразово стверджував, що всі кримінальні провадження щодо нього сфальсифіковані й політично мотивовані. У червні Трамп заявив, що призначить справжнього спеціального прокурора, який “займеться найкорумпованішим президентом в історії Америки Джо Байденом та злочинною сім’єю Байденів”.

Нагадаємо, що 30 травня суд присяжних визнав Дональда Трампа винним у всіх 34 пунктах обвинувачення. Усі вони стосуються щомісячних виплат Майклу Коену – помічнику Трампа – який виступав посередником у виплаті 130 000 доларів зірці фільмів для дорослих Стормі Деніелс.

З вироком Трампу не згодна третина американців – опитування

Джерело