Time: Трамп “спробує” допомогти Україні

Time: Трамп "спробує" допомогти Україні

Фото: Getty Images Дональд Трамп

Трамп визнає, що виживання української держави важливе для США, хоча вважає, що воно має бути важливішим для Європи.

Трамп “спробує” допомогти Україні у війні проти Росії, однак вважає, що Європа теж “має виконувати свою роботу”. Про це у вівторок, 30 квітня колишній президент США та кандидат на майбутніх виборах глави держави Дональд Трамп заявив в інтерв’ю журналу Time.

За його словами, Європа зараз не платить “справедливу частку”, щоб допомогти Україні, хоча повинна це робити.

Під час розмови із політиком, журналіст пригадав слова прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана про те, що Трамп “не дасть ані копійки Україні”, якщо той стане новим президентом США. У відповідь на це Трамп уточнив, що не дасть грошей, якщо “Європа не почне вирівнюватися”.

“Я хочу, щоб Європа платила. Ми маємо на мільярди доларів більше, ніж вони мають в Україні. Так не повинно бути. Має бути навпаки. Тому що на них це впливає набагато сильніше. Між нами океан. А між ними – ні”, – зазначив Трамп.

Нагадаємо, нещодавно видання The Washington Post повідомило, що за планом Трампа для завершення війни Росії з Україною “за 24 години” Київ має віддати країні-агресору окуповані Крим і Донбас.

Проте у Трампа назвали цю новину фейком. Там зазначили, що Трамп не пристане на жодний мирний план, аж поки не вступить на посаду і не зможе належним чином зважити всі варіанти.

Джерело