Світовий банк готовий керувати кредитним фондом G7 для України – глава СБ

Світовий банк готовий керувати кредитним фондом G7 для України - глава СБ

Фото: CABAR Світовий банк має великий досвід управління донорськими фондами

Світовий банк має великий досвід управління невійськовими донорськими фондами, і може “відтворити” цей досвід для надання позики Україні.

Глава Світового банку Аджей Банга заявив, що банк готовий керувати кредитним фондом G7 для України, забезпеченим доходами від заморожених російських активів. Про це повідомляє Reuters.

За його словами, Світовий банк має великий досвід управління подібними невійськовими донорськими фондами, у тому числі для Афганістану, і може “відтворити” цей досвід для надання позики Україні.

“Якщо вони (країни G7, – ред.) вирішать надати нам гроші, чи буду я готовий? Так”, – зазначив Банга.

 

Він додав, що до нього поки не зверталися з подібним проханням. Глава Світового банку також наголосив, що бере участі в дискусіях G7 щодо фінансування України.

Нагадаємо, США ініціювали виділення Україні нового пакету фінансової допомоги у розмірі до 50 млрд доларів. Це питання обговорюється із країнами Великої сімки.

Раніше повідомлялось, що Україна отримала 1,5 млрд доларів позики на підтримку політики розвитку Основи зростання від Японії та Великої Британії через механізм Світового банку.

Джерело