“Сміливо беріть її на замітку”: Одна з найкращих порад про стосунки, яку ми чули у своєму житті

Допоможе вам зміцнити стосунки з ким завгодно.

Це справді одна з найкращих порад, яку ми коли-небудь чули. Сміливо беріть її на замітку. Вона допоможе вам потужно зміцнити стосунки з рідними, близькими та дорогими людьми, інформує Ukr.Media.

Відразу до поради.

Щиро радійте зустрічі з рідними, близькими та дорогими людьми щоразу, коли ви з ними бачитеся.

Але не просто радійте, а радійте яскраво, палко і всім серцем. Незалежно від того, як довго ви не бачилися з людиною, півдня чи рік, радійте так, ніби ви не бачилися з нею сто років. І ніби ви бачитеся з нею востаннє в житті.

Який найголовніший і найважливіший час зустрічі? Перші 5-10 хвилин. Саме в цей час ми на інтуїтивному рівні намагаємося розповісти людині все найважливіше та найголовніше. І саме у цей час слід демонструвати свою максимальну радість.

Розпитуйте дорогу і близьку людину, як пройшов її день, що важливого і значущого трапилося в її житті. Що їй важливо, що вона думає, чого хоче і про що мріє. Відкладіть усі ваші справи, проблеми, інші думки та уважно слухайте.

Демонстративно та особливо уважно слухайте все, що вам каже співрозмовник, незалежно від того, скільки йому років: п'ять чи п'ятдесят. Не перебивайте і демонструйте весь спектр позитивних емоцій, що підкреслює, наскільки вам важливим і цінним є все те, що вам говорять.

Розділяйте емоції та почуття співрозмовника. Якщо дорога і близька вам людина виражає смуток і тривогу, якщо її щось сильно турбує в житті, разом із щирою радістю від вашої зустрічі висловите занепокоєння та сильне бажання допомогти. Як мінімум добрим словом або порадою, що ні до чого не зобов'язує. Якщо співрозмовник перебуває у піднесеному настрої, йому весело, налаштуйтеся на його хвилю.

Запитайте у людини, як ви можете зробити її день кращим, дізнайтесь відповідь і зробіть. Дайте їй зрозуміти, що ви цінуєте її, любите всім серцем і кожною клітиною свого організму щиро радієте, що вона присутня у вашому житті. Пам'ятайте: найголовніше у відносинах із людьми — це не кількість спільно проведеного часу, а емоційна близькість.

Сміливо беріть цю пораду собі на замітку!

Джерело