Скільки та де ходити пішки, щоб отримувати від ходьби найбільшу користь

Декілька порад фахівців.

Ефективність ходьби залежить від кількох чинників, включно з правильною технікою і вибором місця для прогулянок. Якщо ви хочете отримати максимальну користь від ходьби, вам слід дотримуватися деяких рекомендацій, інформує Ukr.Media.

  • Щоб отримати найпозитивніші результати від ходьби, рекомендується займатися регулярно. Якщо ви сумніваєтеся, можна спочатку звернутися до лікаря, щоб дізнатися, яка інтенсивність і час підходять саме вам.
  • Якщо ви тільки починаєте ходити пішки, достатньо 15-20 хвилин прогулянки на день. Поступово збільшуйте тривалість прогулянок і частоту до 30-40 хвилин, а потім до 60 хвилин на день.
  • Медичні фахівці рекомендують проходити близько 4 км на день, що зазвичай займає 1,5-2 години прогулянки за середньої швидкості. Однак, це може бути адаптовано під ваші власні фізичні можливості.
  • Обирайте місця для прогулянок з урахуванням вашого комфорту. Переважно обирати тихі провулки, парки та вулички з невеликим рухом машин. Якщо можливо, хорошим варіантом буде прогулянка лісом або парком, де повітря чистіше.
  • Постарайтеся підтримувати правильну поставу і контролювати дихання. Ходіть із прямою спиною і не забувайте робити глибокі вдихи та видихи.

Пам'ятайте, що важливо слухати своє тіло й адаптувати програму тренувань під свої потреби. Якщо у вас є будь-які проблеми зі здоров'ям, важливо проконсультуватися з лікарем перед початком нової фізичної активності.

Джерело