“Скажіть нам, які з цих звичок у вас є, і ми розповімо про вас всю правду”: Звички які багато розповідають про нашу особистість

Про що говорить ваш почерк та хода.

Чи знаєте ви, що ваша поведінка багато про вас говорить? Деякі наші звички, які ми зазвичай не помічаємо, багато що можуть розповісти про нашу особистість. Щоб перевірити, чи це так, було проведено багато різних досліджень, і результати виявилися дивними, тому що вони не брехали, інформує Ukr.Media.

Якщо ви справді хочете зрозуміти себе або інших, ви повинні спостерігати за поведінкою людини, щоб зрозуміти її основні емоції та мотивацію. Численні висновки можна зробити, спостерігаючи за людиною, за її дрібними звичками та випадковими рухами, які, зазвичай, люди роблять несвідомо. Здавалося б, незначний потиск рук і безневинна гра з волоссям можуть багато розповісти уважному спостерігачеві.

Щодня своєю поведінкою ви ділитеся інформацією про свою особистість, і ці дрібниці з часом складаються у велику гарну картину того, хто ви є насправді.

Отже, експерти дійшли таких висновків про те, що ваші маленькі звички говорять про вашу особистість.

Те, як ви ходите

Експерти з мови тіла кажуть, що ходьба розкриває вашу індивідуальність. Якщо ваша вага зазвичай спрямована вперед і ваш крок швидкий, ви надзвичайно продуктивні і дуже логічні, часом ви можете бути неприступними та конкурентоспроможними.

Той, хто ходить розміреним і рівномірним кроком, з високо піднятою головою, демонструє впевнену особистість і є товариською та відкритою людиною. Є причина, через яку так багато знаменитостей та політиків використовують цей «силовий крок», кажуть вчені.

З іншого боку, ходьба в позі, що «запала» (опущені плечі, голова опущена, згорблена) показує, що ви відчуваєте себе вразливим, невпевненим. Це може вказувати на дуже сором'язливу людину, яка часто губиться у своїх думках.

Якщо ви йдете грудьми вперед, плечима назад, ви весела і харизматична і товариська людина.

Якщо ви дивитеся на землю під час ходьби, ви, ймовірно, замкнена і ввічлива людина.

Те, як ви їсте

Ви те, що ви їсте, але ви також і те, як ви їсте.

Те, що ви вважаєте за краще їсти, ваші улюблені продукти, коли ви їсте, скільки ви їсте, а також етикет під час їжі — все це дає ключ до розгадки вашої особистості.

Повільно жують, зазвичай, свідоміші сумлінні люди, яким подобається тримати все під контролем. А швидко жують, зазвичай, амбітні і нетерплячі.

Людина, яка любить різноманітність у їжі, — це та, яка шукає пригод і ризикує, тоді як вибагливі їдці схильні виявляти тривогу та невротизм.

Нарешті, якщо ви любите розділяти продукти на тарілці, так, щоб вони не торкалися один одного, ви дуже обережні та уважні до деталей у своєму повсякденному житті.

Те, як ви пишете

Графологія — це аналіз почерку та зв'язки з особистістю. Вона була наукою з часів Арістотеля. Фактично, ваш почерк є настільки хорошим показником того, ким ви є, що дослідження показало, що використання комп'ютерної програми для аналізу почерку людини може передбачити її тип особистості з точністю приблизно 80%.

Всі тонкощі (а також петлі та завитки) аналізу почерку різняться, але експерти по почерку кажуть, що вони можуть виявити понад 5000 рис особистості за вашими каракулями.

Наприклад, люди, які пишуть великими літерами, орієнтовані на людей і шукають уваги, тоді як ті, хто пише маленькими літерами, замкнуті і здатні концентруватися.

Якщо ви пишете з невеликим нахилом праворуч, ви дружелюбні та імпульсивні, нахил вліво означає, що ви стримані та індивідуалістичні.

Відсутність нахилу говорить про те, що ви логічні та прагматичні. Нарешті, лист від руки з сильним натиском вказує на те, що ви відчуваєте сильні емоції і швидко реагуєте, а легкий натиск передбачає легкість і здатність переміщатися з одного місця до іншого.

Те, що ви п'єте

Дослідники виявили, що люди, які п'ють солодкі напої (солодке газування, лимонади тощо), рідше думають про майбутні наслідки і натомість схильні приймати рішення жити зараз. Ці люди переважно імпульсивні і відверті.

З іншого боку, люди, які більше дбали про своє здоров'я, і надають перевагу чистій воді та мінералці, витрачають більше часу на прогнозування майбутніх наслідків, більш відповідальні та усвідомлені.

Те, як ви тиснете руку

За словами експертів з поведінки людини, які розробили безліч онлайн-тестів для психологічної, поведінкової та особистісної оцінки, рукостискання людини може багато розповісти про людину лише за кілька секунд.

Просте, міцне і коротке рукостискання з рухами вгору і вниз показує, що ви впевнена в собі людина, а слабке рукостискання вказує на те, що ви не впевнені, налякані або замкнуті.

Якщо ви використовуєте обидві руки, це вказує на агресію чи спробу домінувати. Так само рукостискання долонею вниз показує, що ви домінуєте, контролюєте і, можливо, агресивні.

Коли ви витирайте руку відразу після рукостискання з кимось, це свідчить про те, що ви вважаєте цю людину брудною або що ви занадто турбуєтеся про мікроби.

Цікаво, що жінки, які тягнуть руку для рукостискання, більш інтелектуальні, освічені та відкриті для нових можливостей.

Ваша пунктуальність

Те, у скільки ви приходите на роботу, на зустріч або на побачення, дає потужний сигнал про вашу особистість, етикет і те, що вас мотивує.

Люди, які цінують пунктуальність, схильні дотримуватися правил і догоджати людям. Пунктуальні люди більш сумлінні та приємні. Хоча надмірна пунктуальність говорить про агресивність та завзятість людини.

Люди, які затримуються буквально на кілька хвилин, більш розслаблені та розкуті.

А ті, хто хронічно спізнюються, егоцентричні та зосереджені на собі.

Те, що ви носите

Згідно з дослідженням, опублікованому в журналі «Психологія естетики, творчості та мистецтва», стиль, вартість і навіть колір вашого вбрання дуже показові.

Дослідники виявили, що люди, які носили яскравий чи кричущий одяг і дорогі, чи дизайнерські аксесуари, набагато частіше були невпевненими у собі, мали низьку самооцінку та були менш щирими. Пошук уваги і спроби вписатися в «інтелектуальну» культуру, часто є ознаками нарцисизму.

Проте це не завжди так. Люди, які виражають свою індивідуальність через одяг (а не вибирають одяг та аксесуари для привернення уваги інших), часто є творчими людьми з багатою уявою.

Те, як ви вішаєте туалетний папір

Вічна битва за те, в якому напрямку повісити рулон паперу, йде набагато глибше. Терапевт доктор Джильда Карл каже, що це може багато сказати про наші особисті якості. Спираючись на 2000 респондентів, вона виявила зв'язок між наполегливістю людей та тим, як вони вішають рулон туалетного паперу.

Ті, хто воліє розташовувати туалетний папір вперед рулоном (до себе), є домінуючими та наполегливими.

Люди, які вішають туалетний папір рулоном до стіни (від себе) — м'якіші і поступливіші.

Ваші купівельні звички

Ви хочете краще пізнати когось? Відведіть його до торгового центру. Люди, які люблять ходити по магазинах і схильні робити занадто багато покупок, з більшою ймовірністю будуть мати особистості, які можна класифікувати як: екстравертний, імпульсивний, відкритий новому досвіду і, можливо, трохи невротичний.

Однак люди, які просто купують те, що їм потрібно, найчастіше є приємними та сумлінними особистостями.

Звички витрачати гроші можуть вказувати на тип особистості у відносинах. Люди, які ховають гроші, витрачають забагато грошей або накопичують борги, також з більшою ймовірністю будуть ненадійними та нестабільними у своїх романтичних стосунках.

Те, як ви приймаєте компліменти

Якщо ваш перший інстинкт, коли хтось робить вам комплімент, — пожартувати, відхилити, спростувати або заперечувати це почуття, ви можете подумати, що ви скромні і що прийняття компліменту змушує вас виглядати гордими. Але ця звичка насправді показує, що у вас низька самооцінка, ви не впевнені і не задоволені тим, хто є, ви можете страждати від синдрому самозванця.

Віра в те, що ви не заслуговуєте на похвалу, може призвести до того, що ви приймете негативні інтерпретації своєї особистості і відкинете позитивні. Це, у свою чергу, може утруднити досягнення цілей та успіху. Якщо це не зупинити, то ваші сумніви в собі можуть перетворитися на нав'язливі думки та глибоко болючі почуття.

Те, як ви носите сумку

Експерти з мови тіла стверджують, що носіння сумки на згині руки показує, що ви дуже вимогливі до підтримання порядку та приділяєте велику увагу соціальному статусу.

Якщо ви носите ремінь сумки поперек тіла і спереду, ви віддаєте перевагу захисту та доступності.

Носіння сумки ззаду, указує на холоднокровну, спокійну і зібрану особистість.

Люди, які носять рюкзаки, більш незалежні і хочуть подбати про себе та оточуючих.

Той, хто носить сумку в руках, більш організований, працездатний та впевнений у собі.

Ваше відображення

Чи часто ви перевіряєте свій макіяж у відображенні телефону або в дзеркалі, додатку камери, поправляєте штани, поправляєте прикраси або дивіться на вбрання у вікні?

Люди, які надто уважно ставляться до свого одягу та свого тіла і постійно щось коригують, справляють враження перфекціоністів, нервових та невпевнених у собі. Гірше того, їх можуть сприймати як невпевнених у собі, самозакоханих та нещасних, якщо це відбувається постійно.

А ті, хто доводить «перевірку тіла» до крайнощів, можуть страждати від низької самооцінки, депресії та тривоги.

З іншого боку, якщо ви це робите не часто, свідчить про те, що ви просто орієнтовані на деталях і прагнете зробити речі візуально привабливими та послідовними.

Джерело