Сікорський сказав, чи може Росія перемогти Захід

Сікорський сказав, чи може Росія перемогти Захід

Фото: Getty Images Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський

У разі перемоги Росії Володимир Путін зробить те, що Гітлер зробив із Чехословаччиною – використає її ресурси для подальшої ескалації, вважає очільник МЗС.

Якщо Росія наважиться напасти на Польщу, вона програє, тому що Захід сильніший за неї. Про це у неділю, 28 квітня, заявив глава МЗС Польщі Радослав Сікорський в Інтерв’ю газеті Bild.

“За 500 років нашої історії Росія багато разів нападала на Польщу. Тож ми б зовсім не здивувалися. Але Росія програла б, тому що ми, як Захід, набагато сильніші за неї”, – сказав дипломат.

Він акцентував, що сила Заходу полягає саме в єднанні та зазначив, що Україна мужньо протистоїть ворогу бо знаходиться у своїй боротьбі не одна. 

“На відміну від багатьох випадків у минулому, ми не будемо боротися поодинці”, – підкреслив він. 

Сікорський акцентував, що Росії не можна давати виграти війну, тому що у разі перемоги, Кремль використає українську промисловість та людей для продовження війни із Заходом.

“Краще зупинити Путіна в Україні”, – зазначив дипломат.

Нагадаємо, раніше Трамп пообіцяв “дуже швидко” завершити війну в Україні. Президент Володимир Зеленський заявив, що готовий вислухати конкретний “мирний план” Трампа та запросив його до України.

Джерело