Сі Цзіньпін прибув до Угорщини

Сі Цзіньпін прибув до Угорщини

Фото: скріншот Сі Цзіньпін прилетів в Угорщину

Представники обох країн планують “спільно окреслити новий план співпраці та розвитку для піднесення китайсько-угорських відносин на нову висоту”.

Голова Китаю Сі Цзіньпін прибув до Угорщини з державним візитом – першим за час його перебування на посаді.Про це у четвер, 9 травня, повідомляє CGTN.

Зазначається, що літак Сі у повітряному просторі країни, супроводжували угорські винищувачі, в дорогою з аеропорту Будапешта до готелю “люди тепло вітали його, розмахуючи прапорами Китаю та Угорщини”.

Візит Сі до Угорщини приурочений 75-й річниці встановлення дипломатичних відносин між двома країнами.

У 1949 році Угорщина однією з перших встановила дипломатичні відносини зі щойно проголошеною Китайською Народною Республікою. А від 2017 року відносини двох країн підвищені до всебічного стратегічного партнерства, одного з найвищих рівнів взаємодії Китаю з іншими державами.

Візит Сі Цзіньпіна до Угорщини триватиме два дні, впродовж яких запланована низка заходів, зокрема, зустрічі з президентом Тамашом Сульоком і прем’єр-міністром Віктором Орбаном. За інформацією видання, сторони планують “спільно окреслити новий план співпраці та розвитку для піднесення китайсько-угорських відносин на нову висоту”.

Раніше повідомлялося, що візит Сі Цзіньпіна до Белграда викликав безпрецедентний ентузіазм у Сербії.

До друзів Путіна. Європейське турне Сі

Джерело