Схуднете, але попрощаєтеся зі здоров’ям: названо найнебезпечніші у світі дієти

Дієти, які можуть дуже нашкодити організму.

Британська дієтична асоціація (BDA), що об'єднує понад 11 тисяч дієтологів, попередила про шкоду дієт, що пропагуються знаменитостями: раціону хижака, дієти на соках, сироїдіння і відмови від вуглеводів, інформує Ukr.Media.

Екстремальні дієти, які передбачають відмову від цілих груп продуктів, можуть збільшити ризик дефіциту поживних речовин. Наслідки швидкої втрати ваги на дієтах знаменитостей можуть бути надзвичайно серйозними і призвести до розладу харчової поведінки. Наприклад, відмова від вуглеводів може знизити загальне споживання калорій і дає змогу схуднути. Але цей тип харчування часто пов'язаний з нестачею клітковини, що може збільшити ймовірність закрепів, нашкодити кишковим бактеріям і призвести до дефіциту вітамінів групи В.

Також BDA не рекомендує дотримуватися водного голодування або дієти хижака, яка передбачає споживання тільки продуктів тваринного походження. Небезпечний і раціон, обмежений соками, пюре, сирою їжею.

Перед тим, як змінювати своє харчування, слід перевірити, чи є медичні дослідження, що підтверджують безпеку й ефективність підходу, який просуває знаменитість, а краще — звернутися до лікаря-дієтолога, який дотримується доказового підходу.

Джерело