Швейцарія виділила понад 60 млн євро Україні

Швейцарія виділила понад 60 млн євро Україні

Фото: news.mail.ru Швейцарія виділив понад 60 млн євро на підтримку України

Швейцарія оголосить про свою підтримку в галузі цифровізації та електронного урядування на наступній конференції з відновлення України, яка відбудеться 11 і 12 червня.

Уряд Швейцарії 7 червня виділив 58,7 млн швейцарських франків (60,6 млн євро) на продовження підтримки України в галузі цифровізації та електронного урядування протягом наступних чотирьох років (у період 2024-2028 рр). Про це повідомляє пресслужба швейцарського уряду.

Фінансування здійснюватиметься з регулярного бюджету міжнародної співпраці і буде зосереджене, зокрема, на проєктах у регіонах, які безпосередньо постраждали від війни і є важливими для майбутнього відновлення країни. Деякі з ключових напрямків включатимуть охорону здоров’я, освіту та гуманітарне розмінування.

Зазначається, що Швейцарія оголосить про свою підтримку в галузі цифровізації та електронного урядування на наступній конференції з відновлення України, яка відбудеться 11 і 12 червня 2024 року в Берліні.

Раніше повідомлялося, що Швейцарія планує виділення 5 млрд швейцарських франків (близько 5 млрд євро) на відновлення України. Ця сума має бути спрямована до 2035 року.

Нагадаємо, у Швейцарії підтримали передачу Україні активів РФ. Йдеться про понад 8 мільярдів доларів резервів і активів російського центрального банку.

Джерело