Що зморшки на обличчі можуть розповісти про людину її характер і біополе

Розшифрування психологічного портрету за розташуванням зморшок на обличчі.

Зморшки на обличчі не здатні брехати і можуть дати відповіді на важливі питання. Розповісти про характер людини і визначити, наскільки сильне її біополе, можна завдяки розташуванню зморшок на обличчі, які не завжди є ознакою старіння, інформує Ukr.Media.

Людський організм унікальний. Він здатний багато про що розповісти уважному спостерігачеві. Експерти рекомендують вдивитися в своє відображення, щоб краще розкрити свій власний психологічний портрет і правильно розшифрувати розташування зморшок на обличчі. Завдяки отриманим знанням кожен може змінитися в кращу сторону, а також знайти причини, за якими слабшає біополе, щоб усунути їх в найкоротший термін.

1. На лобі розташовані одні з найбільш інформативних зморшків, які називаються складками розуму. Вони розташовані в центрі чола паралельно одна одній. У тому випадку, якщо зморшки заглибилися і їх стало більше, людина знаходиться на межі морального виснаження і перевантажена емоційно. Також складки на лобі можуть свідчити про часті головні болі і послаблення біополя через постійну зайнятість. Справитися з труднощами і позбутися наслідків надмірної роботи допоможуть перерви в роботі і повноцінний відпочинок.

2. Ще одна важлива ознака втоми і негативного впливу на людину ззовні — поява так званих складок мудрості. Ці глибокі зморшки розташовані з боків чола над очима, і їх інтенсивність відображає фізичний і моральний стан людини. Чим глибше проглядаються складки, тим більшу загрозу здоров'ю можуть завдати недоброзичливці через проломи в біополе. Уникнути цього можна, якщо якомога рідше спілкуватися з неприємними людьми.

3. В області шиї розташовуються зморшки, названі складками впертості. Їх поява вказує на ситуацію, коли людина не здатна вирішити свої проблеми, знайти компромісні рішення і поставити крапку в складній справі. Позбутися від таких зморшок вийде, досягнувши гармонії з навколишнім світом і навчившись визнавати свої помилки. Тим, хто не зможе почати роботу над собою, загрожують часті болі в області шиї і постійні дрібні негаразди.

4. Складки, які заведено називати гусячими лапками, розташовуються біля зовнішніх куточків очей. Вони видають уважну і захоплену людину, яка звикла з оптимізмом дивитися на життя. У тому випадку, якщо такі складки стали глибокими або з'явилися у великій кількості, у людини є проблеми не лише з біополем, але і зі сприйняттям інформації. Такі зморшки частіше з'являються у людини, яка все бере близько до серця, не вміє вчасно зупинитися і не перетягувати на себе чужі проблеми. Якщо не вчитися бути сміливішими і сильнішими, є ризик потрапити під вплив маніпуляторів.

5. Зморшки навколо рота свідчать про те, що людина надмірно сором'язлива і боїться постояти за себе. Поява таких складок говорить і про те, що організм знесилений і не здатний впоратися навіть з найменшими проблемами зі здоров'ям. Поява таких зморшок говорить сама за себе: людині важливо тренувати силу волі, а також зміцнювати імунітет, щоб уникнути неприємних наслідків.

6. Зморшки над верхньою губою говорять про проблеми в особистому житті. Тим, хто почав помічати у себе подібні зміни, важливо подбати про себе, залишити минулі образи за спиною і відкритися прекрасному почуттю любові. Також зморшки над губою часто говорять про зниження імунітету і проблеми зі здоров'ям репродуктивної системи.

Якими б не були зморшки, їх поява навряд чи обрадує будь-яку людину, а значить, потрібно уважно стежити за своїм здоров'ям, своєчасно відпочивати і вчитися оптимістично дивитися на життя.

Джерело