Є одна умова прощення та примирення. Важлива умова. Неприємна.
Якщо ви порвали стосунки з людиною через те, що вона зробила, помиритися можна. Можна знову вступити у стосунки, інформує Ukr.Media. Це ваше рішення та повне ваше право. І здатність пробачити робить вам честь, ясна річ. Або доводить вашу залежність від того, кого ви пробачили…
Будемо чесні. Будемо щирі. Тепер ви знаєте, що ця людина може зробити. На що вона здатна.
Наприклад, вона вас обдурила. Скористалася довірою та обдурила.
- Вкрала у вас щось. Сумний факт, але так сталося. Вона так вчинила.
- Зрадила вам.
- Зрадила у скрутну хвилину.
- Виявила агресію та вдарила.
- Або просто спізнилася і сильно підвела.
- Не виконала обіцянку.
Багато чого може зробити людина, правда? І її вчинок може спричинити розрив відносин. Все, ви вирішили і розлучилися. Вийшли із стосунків.
Ну ось, а потім захотіли помиритися та пробачити. І знову вступити у стосунки. Це ваш вибір та ваше рішення.
Тепер ви абсолютно точно знаєте, що ця людина здатна на такий вчинок. Правильно? Вона ж його вже робила. Це факт. Це вже сталося. І викликало вашу реакцію.
Ця людина може так вчинити. Здатна на це. І, швидше за все, це знову зробить.
Філософ Шопенгауер правдиво і похмуро писав: «Примиритися з людиною і відновити з нею перервані стосунки — це слабкість, у якій доведеться покаятися, коли вона у першому ж випадку зробить те саме, що стало причиною розриву.»
І з цим доведеться жити. Ви з відкритими очима та особистим досвідом вступили у стосунки з цією людиною. Тепер це ваша відповідальність. Ви добре знали, на що людина здатна.
Тепер все залежить від того, чи здатні ви жити з цим розумінням та цією відповідальністю. Так, це може повторитися, тому що людина на це здатна. Вона ризикувала вашими стосунками, коли робила таке. Пережила розрив. Ви знову прийняли її.
Втім, Шопенгауер був філософом-песимістом. Писав сумні речі.
Але, на жаль, песимісти часто мають рацію…
Залиште відповідь