Що і як їдять балерини — беріть на замітку для стрункої фігури

Витонченість та крихкість танцівниць вражає оточуючих.

Коли вимовляєш слово "балерина", перед очима постає образ ніжної повітряної німфи, що рухається немов легка пелюсточка квітки на вітрі. Для представниць цієї професії набір зайвих кілограмів подібний до катастрофи. Дівчата дуже уважно стежать, що з'являється в їхніх тарілках. Експерти поділилися секретами балерин, які дадуть змогу домогтися тонкої талії, інформує Ukr.Media.

Часто, але мало

Найбільшу ефективність у питаннях збереження ідеальної фігури демонструє система дробового харчування. Популярне у багатьох інтервальне голодування не підходить балеринам, оскільки вони багато рухаються і витрачають велику кількість енергії. Крім того, харчування зі значними інтервалами врешті-решт призводить до ще більшого набору ваги. Набагато корисніше харчуватися часто, але невеликими порціями. За день може бути понад шість прийомів їжі, водночас порції завжди невеликі, тож балеринам не знайоме відчуття переїдання.

Щільний сніданок

Найґрунтовнішим прийомом їжі за добу має бути сніданок. Енергія, отримана зранку, буде використовуватися протягом усього дня. На сніданок краще їсти продукти, багаті повільними вуглеводами. Це можуть бути різноманітні каші, цільнозернові тости тощо. Пропускати сніданок не можна, оскільки подібний підхід призведе до того, що протягом усього дня відчуватиметься брак енергії, і в підсумку людина з'їсть більше продуктів, ніж їй необхідно.

Велика кількість клітковини

Також балерини щільно налягати на клітковину. Вона допомагає розігнати метаболізм і нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту. Крім того, рясне споживання клітковини дає відчуття насичення, а калорій в організм надходить зовсім небагато. Варто взяти за правило в кожен прийом їжі їсти побільше зелені та овочів. Тим паче, що за правильного підходу до такого режиму харчування можна готувати з овочів і зелені дуже смачні страви, які не тільки подбають про фігуру, а й принесуть гастрономічне задоволення.

Контроль цукру

Як відомо, цукор — головний ворог тонкої талії. Дуже важливо уважно стежити за його споживанням. Зрозуміло, при постійному поїданні тортиків і шоколадок про струнку фігуру доведеться забути. Однак очевидні солодощі — далеко не єдине джерело шкідливого цукру. Його вміст досить великий у різних енергетичних напоях, а також йогуртах і, здавалося б, корисних готових смузі. Крім того, цукор додають у різні напівфабрикати і фастфуд. Від таких продуктів краще повністю відмовитися або максимально скоротити їх споживання.

Сон і вода

Велике значення має нормалізація режиму сну і вживання води. Людина, яка не виспалася, протягом дня намагається заповнити нестачу енергії за рахунок вживання зайвих калорій. Здоровий, глибокий сон допомагає тримати себе в руках і дотримуватися дієти. Тому вкрай важливо щодня висипатися. Що стосується води, кожен знає, наскільки важливо дотримуватися водного балансу. При цьому йдеться саме про чисту воду. Постарайтеся взяти за правило регулярне вживання чистої рідини. Наприклад, можна випивати кілька склянок води до прийому їжі. Під час трапези краще також поставити на стіл графин із чистою водою. Вона допомагає швидше насититися і вкрай необхідна для роботи всіх систем організму.

Джерело