Щасливі у стосунках, але думаєте про колишнього: про що це свідчить

Чи нормально думати про те, що було в нових відносинах.

З новим партнером усе ідеально, але думки про колишнього не дають вам спокою? Для початку знайте — це явище поширене. Чи варто турбуватися, розповіли психотерапевти, інформує Ukr.Media.

Цілком природно, що ваш нинішній досвід викликає спогади про минуле. Наприклад, якщо ваш новий партнер любить балувати вас сніданком у ліжко, а це було частиною вашої ранкової рутини з колишнім, спогади, природно, випливуть на поверхню.

Якщо минулі стосунки загалом були для вас негативним і травматичним досвідом, однаково є ймовірність, що ви почнете розмірковувати про них із теплотою. Психологи називають це "ейфоричними спогадами", простіше кажучи, ви пам'ятаєте тільки хороше. Також не варто списувати з рахунків соціальні мережі. Якщо ви продовжуєте стежити за життям вашого колишнього, не дивно, що ви думаєте про нього досить часто.

Загальноприйнятої норми в цьому питанні не існує: комусь доводиться підтримувати спілкування через спільних дітей, хтось продовжує зберігати дружні стосунки. Однак якщо неспокійні думки про минулий роман займають більшу частину вільного часу і забирають у вас енергію — зверніться по допомогу до фахівця.

Джерело