Прикусити язик, губу або щоку: прикмети та забобони

Що трапиться, якщо вдалося прикусити губу чи язик.

Прикусити язик під час обіду або заговорившись — дрібниця. Багато людей так робить. Але мало хто знає, що дійсно це означає. Прикушений язик зазвичай попереджає про те, що незабаром трапиться біда, інформує Ukr.Media.

Розшифрувати значення прикмети — справа нетривіальна. Забобони оточують наше життя, і кожен випадковий рух може виявитися передбаченням, посланим вищими силами. Наприклад, прикусити язик — легше легкого під час їжі, але ж це може виявитися знаком, що обіцяє неприємності.

Якщо прикушений язик

Напевно багатьом не щастило прикусити язик під час їжі. Ця неприємність трапляється нерідко з людьми, що жують свою їжу занадто квапливо. Часто прикушують язик ті, у кого неправильний прикус або випирають пломби. Як би там не було, травма може бути як дрібною, хоча і болючою, так і небезпечною для здоров'я. Напевно, тому прикмета про прикус язика зазвичай означає щось недобре.

Фраза "прикусила язик" означає, що людина різко перериває розмову, розуміючи, що, якщо вона цього не зробить, трапиться сварка. Якщо таке сталося в буквальному сенсі, значить, дійсно ви провокуєте суперечку, а тому краще замовкнути. З іншого боку, якщо ваш співрозмовник прикусить язик — це він винуватець сварки, до того ж здатний збрехати, а значить потрібно проявити в його відношенні подвійну обережність.

Іноді те, що людина прикусила язик, означає, що її обмовляють. У будь-якому випадку ця прикмета пов'язана з наклепом. У особливо завзятого брехуна на язиці з'являються прищики.

Якщо прикушена щока

Прикусити щоку так само просто, як прикусити язик, і з цього приводу також існує прикмета.

Неприємна, здавалося б, ситуація цілком може передвіщати і щось хороше, хоча і не завжди.

 • Прикушуєте щоку під час трапези — значить, в найближчому майбутньому отримаєте поцілунок, причому далеко не цнотливий. Згідно з іншою версією, поцілунок все ж буде, але зовсім не пристрасний, а звичайний, але ним вас обдарує симпатична закохана людина.
 • Якщо ненавмисно укушена щока раптово засвербіла — це сигнал, що скоро до очей підступлять сльози. Але чим саме буде викликаний плач — питання. Причиною може стати як горе, так і неждана радість.
 • Значення прикмети змінюється, якщо прикусити щоку довелося уві сні. Сон попереджає про те що мріям не судилося збутися, принаймні в найближчі дні. Краще перенести виконання цілей на більш сприятливий час. А не збудеться мрія тому, що про неї почув сторонній.
 • Є ще одне трактування цієї прикмети: вороги замишляють проти вас якусь капость. Якщо це сталося під час розмови, то будьте напоготові: підступи будує ваш співрозмовник. Не вірте його словам, швидше за все він говорить неправду і хоче спровокувати скандал. Не піддавайтеся на його вмовляння і підначки, щоб не проговоритися про важливе.
 • Жінка вкусила свою ліву щоку? Це означає, що до неї незабаром постукає щастя. А ось чоловікові прикмета пророкує наступ в майбутньому проблем. Якщо ж дама прикусить праву щоку, то з неприємностями доведеться розбиратися вже їй, а у чоловіка, навпаки, все буде прекрасно.
 • Якщо прикушена губа

  Згідно з прикметою, прикусити язик або губу, — накликати на себе практичні однакові наслідки. Прикушена губа, зокрема, говорить про те, що ви забалакалися, говорите забагато і пора закруглятися. Це може бути і попередженням сварки, що наближається, тому ведіть себе тактовно, намагайтеся слухати, а не говорити, і тоді вам не потрібно буде побоюватися скандалів.

  Ваш співрозмовник ненавмисно вкусив власний куточок рота — значить, він бажає вам зла. Будьте напоготові, але не слід заздалегідь оголошувати людину своїм ворогом, раптом вона зробила це ненавмисно і зовсім не задумує проти вас підступи? Можливо, вона прикусила себе через те, що відчула образу або невпевненість.

  Виникло непереборне бажання покусати губу, щоб вона припинила свербіти? Чекайте глибокого, пристрасного поцілунку. Прищики на губах теж сигналізують про швидкі приємні поцілунки, якими належить насолодитися найближчим часом.

  Що ж трапиться, якщо вдалося прикусити губу, трапезуючи за столом?

 • Людина, яка покусує нижню губу показує свою невпевненість, особливо при спілкуванні з людьми. Її важко встановити контакт навіть з близькими, не кажучи вже про незнайомців.
 • Прикусити губу з внутрішньої сторони — погана ідея. По-перше, це малоприємна травма, по-друге, це попереджає про біди, що насуваються.
 • Як то кажуть: "довіряй, але перевіряй!". Перевіряйте, чи дійсно прикмети вірні, перш ніж піддаватися паніці або допускати недовіру до співрозмовника.

  Джерело