Президенти України та Франції обговорили ситуацію на Харківщині та постачання боєприпасів

Президент України Володимир Зеленський провів розмову з французьким президентом Еммануелем Макроном і подякував за підтвердження його участі в Саміті миру.

Про це глава держави написав у соціальній мережі Х.

«Я високо ціную важливу роль Франції в реалізації Формули миру, зокрема пункту щодо ядерної безпеки. Обговорили важливість заохочення країн Глобального Півдня до участі в Саміті та скоординували позиції із цього питання», — йдеться в повідомленні.

Володимир Зеленський та Еммануель Макрон також докладно розглянули ситуацію на фронті, зокрема на Харківському напрямку.

«Приділили особливу увагу оборонним потребам України, зокрема додатковим засобам протиповітряної оборони, артилерії, далекобійним засобам і боєприпасам», — додав Президент.

Глава держави подякував Еммануелю Макрону за потужну оборонну допомогу Україні з боку Франції та запросив відвідати нашу країну найближчим часом.

Раніше сьогодні Володимир Зеленський зустрівся в Києві з держсекретарем США Ентоні Блінкеном та обговорив ситуацію на полі бою, підтримку наших воїнів і подальшу оборонну співпрацю.

Джерело