Повітряні сили Польщі, США та країн Балтії почали військові навчання

Повітряні сили Польщі, США та країн Балтії почали військові навчання

Фото: twitter.com/SztabGenWP Військово-повітряні сили кількох країн почали навчання

Під час навчань передбачається інтеграція багатонаціональних сил і засобів за сценаріями реальних навчань і віртуальної візуалізації у режимі реального часу – FTX (Field Training Exercise) та LVC (Live Virtual Constructive).

Розпочалися багатонаціональні навчання військово-повітряних сил Польщі, Сполучених Штатів та країн Балтії Astral Knight-24 (Зоряний лицар-24). Про це у вівторок, 7 травня, повідомило Оперативне командування ЗС Польщі у мережі X.

Зазначається, що основною метою навчань є “розширення інтеграції систем IAMD (інтегрована система протиповітряної та протиракетної оборони) та побудова архітектури управління і контролю в повітряній сфері.

В ході навчань передбачається інтеграція багатонаціональних сил і засобів за сценаріями реальних навчань і віртуальної візуалізації у режимі реального часу – FTX (Field Training Exercise) та LVC (Live Virtual Constructive).

У процесі планування та виконання завдань ключову роль відіграють офіцери 183-ї групи авіаційних операцій (AOG) та Центру повітряних операцій – командування авіаційного компонента (COP-DKP). Вони систематично здійснюють заходи щодо інтеграції взаємодоповнювальних елементів, посилення оперативних можливостей та зміцнення міжособистісних зв’язків персоналу.

Раніше повідомлялося, що в Естонії розпочалися військові навчання за участю 15 країн.

Нагадаємо, у Литві влітку відбудуться найбільші в історії країни військові навчання, які спрямовані на підготовку збройних сил різних країн та посилення військового реагування для забезпечення свободи судноплавства й безпеки в Балтійському морі.

Джерело