“Почуття зникли”: Ознаки того що жінка живе з тим, кого не кохає

Ти її втратив.

Жінки за своєю природою дуже інтуїтивні і здатні тонко вловлювати емоційні нюанси у відносинах. Вони вміють читати думки свого партнера, помічаючи найменші зміни в міміці та жестах, і тим більше запах іншої жінки і холод, інформує Ukr.Media.

Водночас чоловіки часто дотримуються більш прямолінійного та раціонального підходу. Для них ознаки кохання часто зводяться до конкретних побутових проявів: якщо дружина готує смачну вечерю, підтримує лад у домі і не зраджує, це саме по собі означає, що вона, як і раніше, кохає. І йому зручно.

Не багатьом парам вдається зберегти пристрасть та ніжні романтичні почуття протягом довгих років спільного життя.

Більшість пар чіпляються за ілюзію, переконуючи себе, що все гаразд. Людям вкрай складно розірвати узи, які їх пов'язували роками — бо звичка, фінансова залежність, діти, страх змін та невизначеності. Набагато легше заплющувати очі на очевидне і продовжувати зображувати, що все, як і раніше, добре, ніж почати все з чистого листа.

Відкрито зізнатися в тому, що почуття зникли, перебуваючи у шлюбі, потребує величезної емоційної сили та чесності перед самим собою. Але іноді найкраще, що можна зробити — це залишити партнера у спокої та закінчити стосунки. Недарма кажуть "кінь помер — злізай".

Найважливіше — навчитися бути чесним перед собою та партнером, і ніколи не зраджувати собі.

Ось ознаки, які відверто стверджують, що жінка більше не кохає партнера.

Немає емоційного зв'язку

Для жінки бути включеною у стосунки емоційно так само важливо, як дихати. Якщо цього немає, зв'язок просто згасає.

Жінки завжди залучені до відносин. Але коли кохання зникає, вони ніби "випадають" з емоційного зв'язку з партнером. Стають більш відстороненими, неуважними до його потреб та переживань. Наявна емоційна відсутність жінки у відносинах, хоча фізично вона присутня.

"Кохати — це не тільки дивитися один на одного, це дивитися в одному напрямку".

Ви більше не ділитеся найпотаємнішими думками та переживаннями, довіра втрачена. Раніше ви годинами могли розмовляти про все на світі, ділитися таємницями та мріями. Але поступово розмови зійшли на "привіт" та "бувай". Коли втрачається близькість, йде любов.

Постійні сварки та конфлікти

Коли кохання згасає, дрібні сварки часто переростають у великі скандали. Атмосфера в будинку загострюється, ви постійно сваритеся, звинувачуючи один одного. Дивно, але в колись близькій людині починає дратувати буквально все — навіть як людина їсть, ходить, грюкає дверима. Горезвісний тюбик з пастою тепер викликає відторгнення та негатив.

"Ненависть — це лише пристрасть, до якої додалася зневага."

Немає бажання постійно бути поряд

Коли кохання на піку, люди прагнуть проводити разом кожну вільну хвилину. Але потім спільне проведення часу більше нагадує обов'язок, ніж насолоду. Ви не маєте особливого бажання бути поруч один з одним, воліючи проводити час окремо. Той випадок, коли жінці набагато краще бути на одинці, ніж зі своїм чоловіком.

"Коли нам добре удвох, час летить непомітно. Коли ж почуття минають, то годинник здається вічністю, сповільнюючи перебіг часу в очікуванні розлуки".

Сюрпризи та подарунки сходять на "ні"

На початку стосунків ви обоє намагалися радувати один одного невеликими знаками уваги та сюрпризами. Але тепер цього немає. Ваш партнер перестав дарувати подарунки, а на ваш день народження чи річницю стосунків ви отримуєте лише сухе "вітаю". З жіночого боку — те саме. Відмовки про фінансові труднощі тут недоречні — бо справжня причина у небажанні робити приємне.

"Дарувати подарунки завжди було виразом кохання. Якщо партнер перестає це робити, значить любов кудись пішла".

Інтимної близькості стає в рази менше

Фізична близькість — важлива складова стосунків. Коли між партнерами є глибокий емоційний зв'язок, фізична близькість стає її яскравим проявом. Але якщо почуття згасають, інтим відходить на другий план або зовсім пропадає. Замість колишньої пристрасті залишається лише формальність. Інтимність зводиться лише до фізичної близькості без глибокого душевного контакту.

"Фізична близькість — це мова, якою розмовляють закохані. Коли ця мова замовкає, стосунки перетворюються на порожню розмову".

Жінка не поспішає додому

Якщо колись жінка поспішала з роботи, щоб швидше опинитися вдома, у родинному колі, то тепер її щось невидиме затримує. Вона не поспішає, засиджується в офісі або у подруг, уникаючи повертатися в простір, що став незатишним для неї. Відсутність бажання бути вдома — дуже тривожний сигнал.

"Коли жінка закохана, її будинок там, де її коханий. Але якщо почуття остигають, вона починає уникати повертатися в простір, що став чужим".

Фантазії про інших людей

Кохання охололо, якщо жінка часто представляє і фантазує про когось іншого. Несвідомо вона шукає заміну, мріючи про нові емоції та гостроту почуттів.

"Перш ніж ми зненавидимо когось, той спочатку має надто довго нас розчаровувати".

Висновок

У міцних парах, побудованих на коханні, партнери готові працювати над відносинами, вирішувати конфлікти та долати перепони разом. Але якщо одна зі сторін більше не бажає докладати зусиль, все зникло.

"Якщо ви не докладаєте зусиль, щоб зберегти кохання, через деякий час внутрішні почуття згаснуть".

Прийняти рішення піти зі стосунків, у яких більше немає щастя — це прояв мужності та поваги насамперед до себе. Можливо, надалі ви зможете знайти новий, більш гармонійний зв'язок, де знову розквітнуть ніжні романтичні почуття, а може й ні. Але кожен з нас, безумовно, заслуговує бути по-справжньому коханим.

"Бережіть своїх коханих жінок… Адже поки вона свариться, переживає та нервує — вона любить, але як тільки почне посміхатися та байдуже ставитись — ти її втратив."

Джерело