Плюси тренувань з обручем і як правильно це робити, щоб не зашкодити собі

Простий та ефективний спосіб зробити вашу фігуру ще кращою.

Для багатьох людей будь-які взаємодії з обручем закінчилися в той же день, коли минув останній урок фізкультури в школі, інформує Ukr.Media.

Але ж крутити обруч можуть не лише діти, але і дорослі. А ще краще, якщо це стане вашою сімейною активністю. Адже коли тренування проходять весело, ви з нетерпінням чекаєте наступного разу.

Саме тому дуже важливо знайти заняття, які вам дійсно до душі.

А ми розповімо, чому крутити обруч не лише весело, але й корисно.

Користь:

1. Спалювання калорій

Дефіцит калорій — одна з основних речей, яка допомагає вам худнути. За даними досліджень, навантаження від обруча можна порівняти з танцювальною аеробікою. Поки ви крутите обруч, за пів години спалюється близько 165 калорій.

2. Зменшення об'ємів

Обруч може допомогти всім, хто мріє про тонку талію. В ході одного з досліджень з'ясувалося, що за 6 тижнів занять з обручем жінки втратили близько 3,4 см в талії і 1,4 см в стегнах.

3. Поліпшення роботи серцево-судинної системи

Кардіотренування позитивно впливають на ваш організм. Вони знижують ризик розвитку серцево-судинних захворювань і діабету, а також покращують роботу головного мозку і навіть позбавляють від стресу. В домашніх умовах обруч допоможе вам забезпечити себе необхідним кардіонавантаженням.

4. Зміцнення м'язів

Якщо ви коли-небудь крутили обруч, то прекрасно знаєте, як інтенсивно потрібно рухати сідницями, щоб утримувати його на талії. Вправи з обручем тренують м'язи стегон, живота, а також м'язи нижньої частини тіла.

Ось кілька простих порад для тих, хто вирішив спробувати крутити обруч

  • Підберіть обруч потрібного розміру — від цього буде залежати успіх ваших тренувань. Початківцям краще використовувати великий обруч, щоб він повільніше крутився. Якщо є можливість, обов'язково спробуйте покрутити обруч перед придбанням;
  • Знайдіть обруч, який підійде вам по вазі. Новачкам слід віддати перевагу легким моделям, а з часом можете перейти на важчий обруч;
  • Якщо ви не уявляєте, як може проходити тренування з обручем, подивіться навчальні відео або зверніться до тренера в залі. Це допоможе вам вивчити основи перед самостійними заняттями;
  • На початку не варто перевантажувати себе тривалими тренуваннями. Експерти радять спробувати крутити обруч по 10 хвилин 2-3 рази на день. Ви можете включити цю вправу в основне тренування або виконувати окремо. Коли ви відчуєте в собі сили, збільшуйте навантаження і час.

Тож не гаємо часу і приступаємо до тренувань з обручем і одночасно згадуємо шкільні часи, коли це було дуже популярним.

Джерело