Пісторіус буде готувати Бундесвер до війни – ЗМІ

Пісторіус буде готувати Бундесвер до війни - ЗМІ

Фото: Getty Images Голова Міноборони Німеччини Борис Пісторіус

Об’єднане оперативне командування керуватиме всіма місіями військ, як усередині країни, так і за кордоном.

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус підписав “Оснабрюкський указ”, згідно з яким Німеччина має стати “основою стримування і колективної оборони в Європі”. Про це у вівторок, 30 квітня, пише Spiegel.

Вказується, що документ передбачає реорганізацію командування Бундесвером, який досі був орієнтований в основному на невеликі вузькоспеціалізовані закордонні місії, наприклад, в Афганістані.

“Тепер необхідно повністю зосередитися на національній і союзній обороні. Мета реформ – забезпечити оптимальне оснащення Бундесверу для надзвичайних ситуацій, для оборони, для війни”, – вказано у повідомленні.

Зокрема, Пісторіус має намір сконцентрувати систему командування у німецькій армії.

“Об’єднане оперативне командування керуватиме всіма місіями військ, як усередині країни, так і за кордоном”, – йдеться у повідомлені. 

“Якщо ми хочемо бути в змозі протистояти зовнішній загрозі, то ми повинні бути в змозі вести війну, яку нам нав’яжуть”, – сказав очільник Міноборони Німеччини.

Раніше ЗМІ писали, що у Бундесвері (Збройні сили Німеччини) готуються до можливого конфлікту між Росією і НАТО і змоделювали сценарій нападу РФ на НАТО.

Нагадаємо, голова генерального штабу Чехії Карел Ржека вважає, що війна може тривати ще довго. Більш того, Росія представлятиме загрозу для Європи і після її закінчення. 

Джерело