Основні чоловічі помилки при виборі собі подружки

Якщо не щастить з жінками в коханні та стосунках, то ти щось робиш не так. Часто чоловіки не можуть знайти собі другу половинку, а всі відносини розвалюються. У чому причина такої любовної напасті?

Не щастить з дівчатами? Везіння у відносинах – це не удача, а результат професіоналізму. Як вибирати собі подружку, щоб з наступною було все добре?

Низька ініціатива чоловіка

Зустріти дівчину мрії не можна між холодильником і диваном. Всі хочуть, щоб особисте життя саме утворилося і не докладають для цього достатньо зусиль. Хочеш знайти собі гарячу і гарну подружку? А до скількох дівчат ти підійшов познайомитися за останній місяць? З скількох ти вибирав, щоб взяти собі дійсно найкращу?

Спочатку слід знайомитися з дівчатами частіше. Нехай це буде гарною чоловічий звичкою. Підходь до дівчат на вулиці, в транспорті, кафе та інших відповідних місцях. Самотній і хочеш знайти дівчину? Потрібно видобувати щонайменше 2-3 номера телефону на тижні. Чим більше вибір, тим простіше знайти ту, яка тобі до душі і тілу, інформує Ukr.Media.

Не там шукаєш дівчину

Не щастить з дівчатами? А де ти їх шукаєш? Один мій друг шукав гарну, чудову і звичайну дівчину для постійних відносин. Але знайомився тільки в нічних клубах, шинках і в додатках для знайомств. Потім він дивувався що їм потрібно бабло, а всі вони доступні шлюшки. В купі гною можна знайти алмаз. Ти не там шукаєш дівчину. В транспорті або на вулиці значно більше шансів зустріти нормальну дівчину. Тільки телиці знімаються в клубах за коктейлі, а потім розкручують мужика. Гарних дівчат там точно немає.

Нерозбірливість і доступність дівчат

Яка дівка поманила, до тієї і побіг. Чоловіки не заморочуються в пошуку дівчат, а вибирають найбільш доступні варіанти. Найдоступніший варіант і підкати до дівчат не зроблять тебе щасливим. Дивись на дівчат тверезим поглядом у всіх сенсах цього слова. Навколо багато кльових і чудових дівчат, важливо навчитися їх помічати. Вистачить тусити з дешевими або меркантильними дівками. Підходь до нормальних дівчат.

Обманна привабливість і зовнішність дівчат

Чоловіки завжди реагують на яскраве, викликаюче і доступне. З двох дівчат вони вибирають ту, у якій привабливість виставлена назовні. Як показує практика, більш привабливі ті дівчата, які не ходять в міні-спідницях, не позують в прозорих блузках, не демонструють спідню білизну і не виглядають як повії на завданні. Навіть вибираючи дівчат з краси і привабливості не варто обманюватися на яскравість образу дівчини. Це як природа, де найбільша особина отруйна і токсична. Найгарячіші дівчата – це не найбільш голі дівки, а навпаки.

Веди себе як мужик

У відносинах не щастить? Часто деякі чоловіки намагаються придбати собі від ставлення подарунками, задоволення примх дівчини. Чоловіки привертають дівчат грошима і матеріальними благами. Але так можна залучити тільки меркантильних дівчат, яким потрібен не ти, а гроші. Веди себе як мужик. Не витрачайся на подарунки, дорогі місця і всю цю мішуру. Не бігай на задніх лапках перед бабою. Дівчата шукають сильних мужиків, а не поступливих слабаків. Веди себе як мужик і дівки будуть самі бігати за тобою.

Джерело