Нюанси у жіночій зовнішності, через які чоловік боїться підійти познайомитися

Чого не варто робити, щоб не відштовхувати чоловіків.

Багато жінок витрачають години в салонах тільки для того, щоб справити враження на чоловіка. Однак, як зізнаються самі представники сильної статі, деякі модифікації в зовнішності дівчини не те що не приваблюють, а й відлякують. Психологи розповіли, на які моменти в зовнішності жінок найчастіше скаржаться їх клієнти, інформує Ukr.Media.

Супероб'ємні вії

Одна з найпопулярніших б'юті-процедур, яку не завжди гідно оцінюють чоловіки. Звісно, якщо майстер дотримується пропорцій і не створює неприродного об'єму, чоловік не матиме нічого проти, проте чимало жінок прагнуть домогтися максимального акценту на віях. Чоловіки нерідко скаржаться, що їхні дівчата захоплюються всілякими нарощуваннями, причому про те, що це має, м'яко кажучи, неприродний вигляд, самі чоловіки часто бояться сказати, щоб не розпалити скандал. Як і очікувалося, чоловіки здебільшого віддають перевагу натуральності в партнерці.

Особливості парфумів

На тему того, яким парфумам на жінці віддають перевагу чоловіки, проводилося чимало досліджень. Найпривабливішими нотками для чоловіків виявилися мускус, ваніль і білі квіти. Проте занадто солодкий аромат може просто відлякати чоловіка, якому ви сподобалися. Підійти до вас він навряд чи наважиться. Повністю сказати, що для чоловіка різкий аромат буде стопом під час знайомства, проте важливо враховувати, що парфум відіграє велику роль у сприйнятті людини. Якщо хочете зачарувати, з парфумами краще не переборщувати.

Оверсайз

Тренд останніх років, який чоловіки недолюблюють. Так, це зручно, у багатьох жінок в гардеробі пристойна кількість таких речей. І все ж, коли психологи просять чоловіка описати ідеальну за зовнішністю жінку, 9 з 10 описували дівчину в сукні, але вже точно не в худі. Відзначте цей момент, якщо хочете справити враження на нового знайомого.

Пірсинг на обличчі

Здивувати когось пірсингом і навіть тату на обличчі сьогодні не можна, але коли мова заходить про спокушання, все не так однозначно. Під час знайомства чоловік завжди уважно вивчає обличчя — так ми влаштовані. Він несвідомо оцінює якість шкіри і зубів, наскільки ясний у жінки погляд. Пірсинг, особливо у великій кількості, може знизити градус бажання пізнати вас ближче.

Джерело