На чому зав’язані жіночі ревнощі і як перестати ревнувати чоловіка? — Пам’ятайте ревнощі й кохання не сумісні

Жіночі ревнощі та причини їх виникнення.

Найпопулярніша омана, пов'язана з любовними відносинами, — «ревнує — значить любить». Як ніби у любові є щось спільне з почуттям власництва і бажанням контролю. Втім, відкритий шлюб і любов без зобов'язань — інша сторона однієї й тієї ж медалі, інформує Ukr.Media.

На чому зав'язані жіночі ревнощі і як перестати ревнувати чоловіка?

Що приховує жіночі ревнощі? Причини та мотиви її виникнення

Коли жінка ревнує? Коли бачить, що її коханий чоловік захоплений іншою, розпорошує увагу на сторону. В ній тут же закипає емоційний коктейль Молотова — суміш злості, образи, заздрості та невпевненості в собі. Як він насмілився зрадити її довіру, так легко проміняти на іншу?

Насправді, за почуттям ревнощів таїться страх бути покинутою і зненавидженою. Жінки, які страждають цією недугою, або не впевнені в собі, або надто егоцентричні. Останні з дитинства звикають перебувати в центрі уваги, використовувати інших у своїх цілях. При цьому вони не вміють віддавати себе, вкладатися в партнера. Їх девіз: «Це ти повинен зробити мене щасливою, заповнити мої незадоволені потреби. А я буду вдячно приймати». Ревниві жінки не вміють любити ні себе, ні інших. Навіть більше, вони не знають, як бути щасливими, тому потребують у людині, яка візьме на себе цей тягар.

Що ще дає ревнощі?

Повний контроль над партнером — це інструмент для маніпуляцій і нав'язування своєї волі. Тільки з часом навіть найбільш люблячий партнер втомлюється від постійних звинувачень, безпідставних скандалів, тиску. Йому набридає виправдовуватися і доводити невинність. Підсумок один — він починає чинити опір і вириватися з-під контролю всіма доступними засобами, несвідомо реалізуючи страхи ревнивої жінки — не телефонує, уникає близькості, фліртує з іншими. Як підліток, який бунтує проти авторитарного батька. Зауважте, ревнивиця сама підштовхує чоловіка до такої поведінки.

Як перестати ревнувати чоловіка?

Перемкнути увагу з дій партнера на себе і свої почуття. Проаналізуйте ваше ставлення до себе. Що ви про себе думаєте, як себе оцінюєте, чи знаходите в собі якісь переваги. Ревниві жінки часто кажуть: «я нікому не довіряю», «не хочу, щоб мене в черговий раз кинули», «усе моє життя у цьому чоловікові, якщо він піде — я буду ніким». Вони не цінують себе і в глибині душі вважають, що не варті уваги протилежної статі. І партнер зчитує це відношення, активно транслюючи його у світ. «Так, люба, ти не найкраща, є безліч інших вродливих жінок». Поки ревнивиця не наведе порядок у себе в голові, поки вона не прийме свою унікальність, всі її відносини будуть закінчуватися розривом. Тому що це не чоловік вам щось винен, а ви самі! Ваше завдання — навчитися любити себе і довіряти світу.

Інша причина ревнощів — власні проєкції жінки на чоловіка

В глибині душі вона і сама не готова до моногамії, постійно поглядає на бік, можливо, змінює партнера в реальності чи подумки. Їй складно бути вірною, вона всіх судить по собі, приписуючи партнерові власні грішки. Іноді за ревнощами ховається не стільки страх самотності, скільки небажання втратити комфортне положення — статус, гроші, звичний спосіб життя. Жінці не так важливий чоловік і його любов, як почуття втратити всі свої блага і привілеї через якусь суперницю. У цьому разі ревнощі — просто захисний механізм, щоб не дати іншій зайняти своє місце. Щоб позбутися від ревнощів, потрібно прокачувати зрілість, перестати бути дитиною, якій всі повинні.

Глибоко всередині кожна жінка прекрасно розуміє, з яким чоловіком потрібно заводити сім'ю, а хто непридатний для цієї ролі. Якщо ви продовжуєте закохуватися в інфантильних гулящих хлопців, які перебувають у вічному пошуку і бояться відповідальності — значить, для чого вам це потрібно. Ви просто ні фізично, ні морально не можете перестати ревнувати. Можливо, ви відігруєте батьківський сценарій. Можливо, шукайте якісь вигоди (подарунки, покаяння чоловіків, жалість подруг). Поки партнер ходить наліво і доводить вас до сказу, можна не виконувати подружній обов'язок, продовжувати звинувачувати його в усіх негараздах, відкладати народження дітей, не помічати колоди у власному оці. Подумайте: чого ви домагаєтеся, для чого себе караєте? Іноді потреба в контролі — це зручне прикриття, щоб не залишати часу на себе і своє життя.

Працюйте зі своїми страхами, комплексами, потребою все тримати під контролем. І пам'ятайте, не можна змусити людину любити ні сльозами, ні ультиматумами, ні подарунками. Або ви спочатку приймаєте один одного, або все життя бігаєте за чоловіком з качалкою і проклинаєте весь жіночий рід. Така правда життя. Ревнощі й кохання не сумісні.

Джерело